חינוך

האב “טלטל” וקילל את המורה באמצע הכיתה – ההסתדרות משביתה לשעה את הלימודים במקיף “רמות” בבת-ים. העירייה: “נתבע את האב”

תלמידי מקיף “רמות” בבת-ים יתחילו הבוקר את לימודיהם רק בשעה 09.00, זאת לאחר שאביו של אחד מתלמידי כיתה ח’ בבית הספר חשב שזה רעיון טוב להיכנס לכיתת בנו, ובמהלך שיעור – לאיים, לקלל ו”לטלטל” את המורה שעמד באותו זמן והעביר שיעור לתלמידיו.

המקרה ארע לפני ימים ולפי דברי ועד הורי בית הספר “רמות” אותו מורה שהותקף על ידי האב נשאר בביתו כל הימים האלו וחושש לחזור ללמד.

בעקבות המקרה, כאמור, הסתדרות המורים החליטה לבצע השבתת אזהרה בת שעה אחת, כשיו”ר ההסתדרות יפה בן דוד מסרה: “אנחנו לא נקבל ולא נכיל שום סוג של אלימות כלפי עובדי הוראה. לא עובר יום ללא אירוע אלימות כלפי עובדי ועובדות הוראה ומשרד החינוך שותק”.

 

תגיות

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק החינוך, אלי יריב, גילה: “הודענו שבכל מקרה של אלימות כלפי עובדי הוראה לא נגלה סובלנות ואף מעבר לתלונה במשטרה שעל בית הספר להגיש – העירייה עצמה תתבע את ההורה הפוגע בתביעת נזיקין. לדעתנו, השבתת הלימודים היום היא מיותרת. צריך להעניש את ההורה האלים ולא לפגוע בשאר ההורים והתלמידים בבית הספר”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close