ניוזים חמיםחדשותחינוך

מסבירים לעולם: אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה יוצאת במסע הסברה בינלאומי

באנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית- סטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה מחו"ל מתגייסים לטובת הסברה למען ישראל

 

יוכי לוי, יו"ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה, מסבירה לעולם בצרפתית: "זה יכול לקרות בכל מקום. לטרור לא אכפת איך אתה נראה, לא אכפת לטרוריסטים אם אנחנו צרפתים או אם אנחנו ישראלים. טרור זה טרור! אין מקום בעולם לטרור!"

*לדברים המלאים כנסו לסרטון

 

רחל אדר"ת זיכרמן, סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה, מסבירה לעולם ברוסית: "המטרה שלנו היא להחזיר את כל החטופים הביתה עכשיו: תינוקות ילדים, נשים, גברים וקשישים!"
*לדברים המלאים כנסו לסרטון

 

ג'אקי רשטר, סטודנט באוניברסיטה הפתוחה, מסביר לעולם בספרדית: "במקומות שהחמאס הצליח להיכנס הוא רצח, אנס וטבח את כל מי שמצא, כולל תינוקות בעריסה. יש צילומי וידיאו שהם בעצמם תיעדו את המעשים שלהם!"
*לדברים המלאים כנסו לסרטון

 

מאיה תומאס, סטודנטית באוניברסיטה הפתוחה, מסבירה לעולם באנגלית: "אין כאן שום מעשה נקמה! צבא ההגנה לישראל פועל על מנת לחסל ארגון טרור שטבח, אנס ורצח את אזרחינו בבתיהם!"
*לדברים המלאים כנסו לסרטון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות