ניוזים חמיםחדשותתרבות

השקת נגררות הפנינג לכל המשפחה של ידידים • לייזי שטרן, סמנכ"ל ידידים: "אנו רואים בבני המשפחה חלק בלתי נפרד ממערך ההתנדבות"

במהלך ערב ההוקרה למנהלי ארגון ידידים שנערך בשבוע שעבר לכבוד חג הפסח, הושקו ארבע נגררות הפנינג מיוחדות שישמשו את ארבעת מחוזות הארגון. נגררת ההפנינג ישמשו את מנהלי המחוזות, המרחבים והסניפים לאירועים ולימי גיבוש משפחתיים, והן כוללות בתוכן ציוד רב, בין השאר: מתנפחים, גנרטור, מפוחים, מכונות ברד, סוכר, נקניקיות ופופקורן, ועוד

בגזרת הסרט של השקת הנגררות כובדו מנהלי המחוזות בידידים. יחד איתם כובד גם דדי שמחי – תא"ל אלוף במיל' ורב-טפסר בכבאות והצלה בדימוס, ששכל את בנו גיא ז"ל במהלך הקרבות בשביעי באוקטובר, כאות הוקרה והערכה על השמחה, המשפחתיות והאופטימיות אותו הוא ומשפחתו נושאים לכל מקום על אף האבדה הגדולה כצוואת בנו ביומנו האישי "להמשיך להתקדם – תמיד", וכדגל משמעותי במערכה האזרחית הישראלית.

לייזי שטרן – סמנכ"ל ידידים: "בידידים חשוב לנו מאוד החיבור שיש למשפחה עם עולם ההתנדבות. נגררות ההפנינג יהיו דרך משמחת ומשחררת לבני המשפחות שכל כך תומכות בנו. אנחנו רואים במשפחות כחלק בלתי נפרד ממערכת ההתנדבות העוצמתית של ידידים, ומהלך זה יהווה הערכה והוקרה לנשים, לבעלים, לילדיהם ולכל בני המשפחה, כחלק מעוגן אזרחי לכלל אזרחי ישראל בשגרה ובחירום."

אוראל עזרא | ידידים
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות