ניוזים חמיםחדשות

צו סגירה מנהלי הוצא על ידי מפקד מחוז דרום, ניצב אמיר כהן, לבית עסק לממכר רהיטים בעיר נתיבות, שם הועסק שוהה בלתי חוקי, נגדו הוגש כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.

שוטרי מרחב הנגב של המחוז הדרומי, ממשיכים לפעול בכל שעות היממה על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של האזרחים ובתוך כך מבצעים פעילות נגד תופעת העסקת שוהים בלתי חוקיים בישראל, אשר יכולים להוות פלטפורמה לעבירות פליליות ופח"ע

במסגרת הפעילות ביצעו שוטרי תחנת נתיבות פעולות לאיתור שוהים בלתי חוקיים בעיר וסביבתה ותפסו בתוך בית עסק לממכר רהיטים שוהה בלתי חוקי, תושב הרשות הפלסטינית בשטחים, שהועסק במקום.

השב"ח נעצר לחקירה בתחנת נתיבות ובסיומה של החקירה הוגש על ידי שלוחת תביעות נגב, כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.
נגד המעסיק נפתח הליך פלילי והוא שוחרר בתנאים מגבילים במסגרת החקירה שתימשך.

בתוך כך, חתם מפקד המחוז הדרומי, ניצב אמיר כהן, על צו סגירה מנהלי למשך 30 ימים בשל החשש כי בית העסק ימשיך לשמש מקום לביצוע עבירות דומות.

העסקה, הסעה או הלנת שוהים בלתי חוקיים הן עבירות חמורות הנאכפות ביתר שאת במחוז הדרומי, בעת הזו, נוכח המצב הביטחוני, בכלל המישורים הפליליים והמנהליים, תוך מיצוי הדין נגד העבריינים למען שלום הציבור ובטחונו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות