ניוזים חמיםחינוך

חנוכת מתחם חדשני לילדים על הרצף האוטיסטי מבית רשת "פרח" בבאר יעקב

בשיאו של שבוע המודעות הבינלאומי לאוטיזם, נחנך השבוע בבאר יעקב מתחם חדשני של ארגון פרח - קומפלקס מתקדם של 8 מעונות יום וגני תקשורת לילדי החינוך המיוחד, בדגש על ילדים עם אוטיזם המתמודדים עם קשיי תקשורת

במתחם, הכולל חדרי טיפול חדישים ומרהיבים, פועל צוות פרא רפואי מלא ומקצועי. בכל גן לומדים עד 8 ילדים המקבלים תמיכה פדגוגית מקצועית, ומעטפת חינוכית-טיפולית רחבה.

חנוכת המתחם החדש התקיימה בהשתתפות נציגים מארגון פרח ונציגים מהעירייה, ביניהם: מנכ"ל ומייסד ארגון פרח, משה שטיין, מנהלת האזור של פרח, איילת סלומון, ראש העיר, ניסים גוזלן, מנהלת מח' חינוך, סיגל פתאל, ומוטי פרנקו, סגן ראש העיר, ועוד.

מנכ"ל רשת פרח, משה שטיין הדגיש את חשיבותו של המבנה החדש כאמצעי לקידום ושיפור ילדי החינוך המיוחד, והודה לשותפים מהעירייה, להורי הילדים על האמון, ולצוות החינוכי והפרא רפואי על עבודת הקודש לאורך כל השנה.

ראש העיר, ניסים גוזלן ברך ואמר: "חשוב לנו לתת את הכלים הטובים ביותר עבור הילדים ולשתף פעולה עם ההורים והצוות החינוכי כדי לקדם את הילדים בצורה הטובה ביותר. המקום הזה נחנך היום בזכות שיתוף הפעולה מלא בין העירייה לארגון פרח, אני מודה לכל הצוות המדהים כאן שעושה ופועל, אנחנו מעריכים את זה ועדים לצמיחה ולגדילה של הילדים."

מוטי פרנקו, מ״מ וסגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך אמר:
״המרכז החדשני הזה מוכיח יותר מבכל את המחוייבות שלנו למען החינוך בכלל והחינוך המיוחד בפרט. 8 מעונות וגני ילדים שבכל אחד מהם 8 ילדים שמקבלים ליווי מקצועי מ-100 נשות צוות לרבות קלינאיות תקשורת, מרפאות בעיסוק, עו״ס, מנהלות תחום ועוד״

רשת פרח פועלת מעל 20 שנה ומפעילה עשרות מסגרות לחינוך מיוחד בפריסה ארצית. אלפי ילדים, בכל הגילים ובמגוון רחב של לקויות וצרכים מיוחדים, מקבלים מעטפת חינוכית-טיפולית מותאמת אישית.

אדיר סטייל
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות