פרס יוקרתי הוענק למחוז מרכז במשרד החינוך

נציבות שירות המדינה העניקה למשרד החינוך במרכז עיטור של 3 כוכבי מצוינות ארגונית. הפרס הוא תו תקן בינלאומי EFQM והוא מוענק למחוז על הישגיו בשיפור מתמיד במהלך 5 שנים


בטקס חגיגי שנערך במוזיאון ארצות המקרא בירושלים ולקחו בו חלק חברי הנהלת המחוז, מנהלי מחלקות הארגוניות, סגנית מנהלת המחוז הגב' שושי גוטמן ומתכללת הפרס במחוז, הגב' אביבה בן רפאל. הוענקה למנהלת מחוז מרכז הגב' עמליה חיימוביץ תעודת הוקרה יוקרתית מטעם נציבות שירות המדינה.

תחרות הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות ע”ש ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל מתקיימת מדי שנה, בהתאם להחלטות הממשלה לקידום האיכות והמצוינות בישראל. התחרות נערכת בשני מסלולים- מסלול המצוינות העסקית ומסלול המצוינות הארגונית במגזר הציבורי, המנוהל על ידי נציבות שירות המדינה. מטרת תוכנית הפרס היא להתוות עקרונות של איכות ומצוינות ארגונית.

אולי גם זה יעניין אותך

מבין 100 ארגונים שהגישו מועמדות זכו 14 ארגונים וביניהם מחוז מרכז במשרד החינוך. הפרס ניתן למחוז מרכז על איכות, מצוינות והצטיינות ארגונית בשירות הציבורי. הוענקו למחוז שלושה כוכבים בקטגוריית כסף מטעם ועדת הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות במגזר הציבורי ע'ש יצחק רבין ז'ל לשנת 2018.

עמליה חיימוביץ מנהלת המחוז מסרה: "אני שמחה גאה ומאושרת לקבל את הפרס בשם המחוז. אני רואה בכל אחד ואחת מאנשי המחוז שותפים מלאים להצלחותינו המחוזיות והפרס הוא הכרה על עשייתנו הרבה והאיכותית בתחומי הפדגוגיה והמינהל. כשאני מסתכלת על המחוז אז יש בו גם איכות הוראה שמביאה להישגים לימודיים אקלימיים חברתיים, ויש בו גם נשמה יתרה – שרואים את הילד, שרואים את האדם במערכת החינוך".

קרדיט לצילום: דוברות.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך