צילום: גטיאימג'סצילום: גטיאימג'ס

כנס חירום של הורים בחולון בשל האלימות הגואה בבבתי הספר. נחשף כי צעיר בן 20 תובע את העירייה על התעללות שעבר במשך שנים בבי"הס

מקרי האלימות במערכת החינוך בחולון ממשיכים להירשם ולהחמיר. רק השבוע נרשמה התערבות של המשטרה במקרה של אלימות, לכאורה כלפי תלמיד כיתה ג'. אתמול ועד ההורים העירוני קיים כנס חירום בנושא ושם נחשף סיפורו המטלטל של צעיר כבן 20 שסבל מאלימות של שנים במערכת החינוך בחולון


רק השבוע דווח על אלימות קשה שספג ילד בכיתה ג' בבית ספר יסודי בחולון, שנגרר החוצה מהכיתה על ידי מורה בבית ספר ושניים מחבריו לכיתה, שהתבקשו על ידי המורה לעשות כן.

הורי הילד, שלא קיבלו דיווח על כך מהנהלת בית הספר, מיהרו להגיש תלונה במשטרה ובמשרד החינוך. במקום שהמורה תורחק מבית הספר, הילד הועבר לבית ספר אחר.

אלא שלא מדובר במעשה האלימות היחיד שנרשם בשבועות האחרונים. בשבועות האחרונים מדווחים מעשי אלימות קשים בבתי ספר יסודיים וכן בתיכונים. כך למשל הורים השביתו את הלימודים בבית הספר "בן גוריון" במחאה על כך שילד אחד מרביץ ומטיל אימה ולא נעשה דבר להרחיקו. בגימנסיה נבון תלמידים נפצו את שמשות רכבה של מנהלת סיפריית בית הספר.

 

אולי גם זה יעניין אותך

כתוצאה מכך החליט ועד ההורים העירוני לערוך כנס חירום שהתקיים אמש. לכנס הגיעו עשרות הורים ודנו בדרכי הפעולה כדי לעצור את גל האלימות שנרשם במוסדות החינוך בעיר.

במהלך הכנס, נחשף סיפור של צעיר כבן 20 שלמד והתחנך בבתי הספר בעיר ובמשך שנים ספג אלימות והתעמרות קשה. לטענתו, בשל אי התערבות מערכת החינוך העירונית נגרם לו נזק נפשי ולכן הוא מתכוון בזמן הקרוב להגיש תביעת פיציים כנגד עיריית חולון.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך