ארבע הנאשמות בהתעללות בפעוטון הקטנטנים של יעלארבע הנאשמות בהתעללות בפעוטון הקטנטנים של יעל

סערה בביהמ"ש: הורי הפעוטות שספגו אלימות קשה בפעוטון בר"ג, דורשים לא לתת לארבע הגננות והסייעות לחזור ולטפל בילדים עד להרשעתן. וגם: תיאורי האלימות הקשה

סערה הבוקר בבית המשפט עם פתיחת משפטן של ארבע הגננות והסייעות בפעוטון "הקטנטנים של יעל" ברמת גן המואשמות בהתעללות ואלימות כלפי פעוטות בני 5 חודשים עד 3 שנים. הורי הילדים בקריאה היום בבית המשפט, לאסור על הארבע לחזור ולטפל בילדים, עד להרשעתן בדין. וגם: תיאור מעשי האלימות הקשה וההתעללות שביצעו בפעוטות במשך תקופה ארוכה


ביום חמישי האחרון הוגש כתב אישום חמור נגד ארבע הגננות והסייעות בפעוטון "הקטנטנים של יעל" שברמת גן, בגין אלימות, התעללות ותקיפה של פעוטות בגילאי 5 חודשים עד 3 שנים ששהו תחת השגחתן. כתב האישום מתאר מעשים של:  מכות, דחיפות, משיכות, הטחות והתנהגויות אלימות וכוחניות אחרות כלפי הפעוטות מצד הגננות והסייעות כנגדן הוגש כתב האישום.

לפי כתב האישום, הסייעות והגננות נהגו למשוך את הפעוטות בזרועם והטיח כמה מהם על הרצפה. במקרים רבים הם משכו מתחתם את המזרנים בזמן שישנו, כך שיתעוררו כשהם מוטלים על הרצפה. במקרים רבים אחרים, לאחר שהם טלטלו מספר פעוטות, הם הצמידו לפניהם חיתות ולחצו, בכדי שיחדלו מלבכות, ואף במספר פעמים שמו על ראשיהם חיתול שמנע מהם לנשום כסדיר.

עוד מתואר כי מנעו מכמה מהפעוטות הזנה, והמשיכו באלימות פיזית קשה.

לאור כל זאת, הורי הילדים והפעוטות יצאו בדרישה כי ארבע הסייעות והגננות לא יוכלו לשוב ולטפל בתינוקות עד להרשעתן.

הבוקר נפתח המשפט בעניינן והורים רבים מתייצבים כבר הבוקר באולם בית המשפט כדי לקרוא להוציא צו המונע מהן לעבוד עם ילדים עד להרשעתן.

אולי גם זה יעניין אותך

במכתב שהפיצו ההורים לכל ההורים ברמת גן נכתב: "אנחנו, הורי הפעוטות שספגו התעללות בפעוטון ״הקטנטנים של יעל״, מבקשים שתצטרפו אלינו למאבק על הצדק למען עשרות הילדים שנפגעו על ידי צוות הגן.

ביום חמישי האחרון הוגש כתב אישום בגין התעללות בחסרי ישע כנגד:

  1. סיגל אלקיים-וויס
  2. אולגה (אולה) מירושקין
  3. קרן כהן קריף
  4. יעל סבתו

ביום ראשון הקרוב, 4.11.18 בשעה 8:30, יתקיים דיון בבית משפט השלום בת"א , בו יוחלט האם לאסור על מי מהנאשמות לעבוד עם ילדים, עד למתן גזר הדין בעניינן.

מחובתנו- כל הורה לילד שרוצה למנוע את מקרה ההתעללות הבא- להגיע לבית המשפט על מנת להשפיע ולחזק את התביעה. אסור לנו לאפשר להן לעבוד עם ילדים, למען כל הפעוטות הרכים שלא יכולים להשמיע את קולם!

אנא הצטרפו אלינו לדיון בבית המשפט, רק כך נוכל להבטיח צדק לילדנו ולמנוע את פרשת ההתעללות הבאה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך