החל לבצע החייאה ברחוב וקיבל הדרכה ממוקד מד"א. צילום: גטיאימג'סהחל לבצע החייאה ברחוב וקיבל הדרכה ממוקד מד"א. צילום: גטיאימג'ס

סערה בגן ילדים בנחלת יהודה ראשל"צ. סייעת מאשימה את הגננות בקללות והזנחת הילדים. בעלת הגן: "מוגשת עכשיו תלונה נגד הסייעת. הזמנו את ההורים לבחון את המצלמות"

עדות שפרסמה סייעת שעבדה מספר ימים בגן ילדים בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון גורם לסערה גדולה בקרב הורי ילדי הגן ולא רק. "לניוזים מרכז" מספרת בעלת הגן כי היא מגישה בשעה זו תלונה במשטרה נגד הסייעת והזמינה את ההורים לפגישה הערב, לבחון את מצלמות האבטחה שלדבריה: "יוכיחו שאנחנו לא מקללים ולא מזניחים את הילדים"


לפני זמן קצר עלה פוסט, ללא חתימת הכותבת, בו מואשמים הגננות והסייעות בגן ילדים ותיק הפועל בנחלת יהודה בראשון לציון בהזנחת הילדים, קללות והתנהגות בריונית כלפי הילדים.

אותה סייעת שלא הזדהתה, גרמה לסערה גדולה בקרב הורי גן הילדים שמייד התקשרו לבעלת הגן הפועל בשני גנים גן לפעוטות וגם לשכבה בוגרת יותר.

בשיחה עם "ניוזים מרכז" מספרת בעלת הגן ר': "כבר שעה הורים מבוהלים וכועסים מתקשרים אליי. את תופסת אותי בדיוק בתחנת המשטרה כשאני מגישה תלונה במשטרה נגד אותה סייעת שעבדה אצלנו סך הכל 4 ימים וגם זה חצאי יום. אני עצמי פיטרתי אותה השבוע אחרי שהיא לא הגיע לכל שעות העבודה שלה. אני המומה ממה שהיא כתבה, אין כל אמת בשום דבר. אני מגישה נגדה עכשיו תלונה וזימנתי את כל הורי ילדי הגן לפגיaה הערב בשמונה – שם אציג בפניהם את מצלמות הגן והם יראו במו עיניהם. יש לי צוות של 8 עובדים מסורים ואף אחד לא מקלל או מזניח את הילדים".

 

אולי גם זה יעניין אותך

בפוסט שהעלתה הסייעת כך היא הזהירה את הורי אותו גן: "אני סייעת בגן ילדים. לאחרונה יצא לי לעבוד בגן (ציינה את השם אנחנו בחרנו שלא לפרסם) שבשכונת נחלת יהודה בראשל"צ. לאימהות, שהילדים שלהן נמצאים שם- להוציא ודחוף! עבדתי בכיתת ה"בוגרים" במשך שבוע בלבד ולא יכולתי יותר!!

הגן עובד על תקן בייביסיטר! הילדים בחוץ כל היום!!!! שומעים רק צרחות והעלבות 'איכככ כמה חרא עשית! יא דוחה!', 'מרחמת על אמא שלך שיש לה ילד כמוך!' , 'די להציק לו יא זבל!'. ילד אחר קיבל מכה ביד מהאמא של מנהלת המעון שבאה 'לעזור'. רק יושבת ומעליבה ילדים. דוחפת הערות לא לעניין גם לצוות (שהתרגל אליה.. אני לא הייתי מוכנה לזה):'את רוצה לתת ל***** להשגיח עליו? עדיף שתקחי אותו איתך'(מהה???). 

בבוקר יש תמיד לגו. חייבים לשבת ליד השולחן או שנגררים בכוח! ניסיתי להוציא ולשבת איתם על לוטו ומשחקי העשרה אחרים; אבל המנהלת אמרה 'עזבי עזבי זה חסר טעם'… כמובן שהמשכתי ואמרתי שאני נהנית. ואז היא גילגלה עיניים…

התינוקייה נשארת ללא השגחה הרבה פעמים לפרקי זמן של 10 דק ויותר. רק ישנים ואוכלים. ללא העשרה אמיתית. אמנם החיבוקים והנשיקות שם.. אבל הבכי וההזנחה.. 

בפורים האחרון הילדים נהנו מהתחפושת ותשומת לב "אמיתית"(מזוייפת ליד הורים) ונאלצתי להוריד להם אותה 10 דקות אחרי שההורים הלכו, כשהילדים בוכים ואני מתנצלת. החלפות הטיטולים נעשית בעמידה ויש חוסר היגיינה מטורף!

המנהלת היא האחראית על ההחלפות- לא משתמשת בכפפות, לא רוחצת ידיים בין ילד לילד.

כשילדים מתפרעים, הגננות צועקות שהם חסרי חינוך!  אז בשביל מה הן שם!?

האכלות נעשות בקבוצות של 6 (בזמן שהילדים מתוסכלים כבר מהחום בחוץ).. ה"אחראי" על ההאכלות, מגיש להם בכל יום את אותה המנה! בלי ירקות! בלי גיוון! משתמש בכפית אחת להאכיל את כולםם!!! איפה ההיגיינה?? 

המטפלות מעשנות לכניסה לגן והילדים נחנקים ומשתעלים מתוך שינה. אמרתי "כל הכיתה סיגריות!".. אז אחת אמרה "זה בסדר..שטויות". שטויות!?!? אני מעשנת ודואגת לרסס את עצמי עם דאודורנט ומסטיק לפני שמתקרבת לכיתה! יוצאת לחלוטין משטח הגן בשביל לעשן!! והן משאירות את הבדלים באדניות הפרחים בכניסה לגן!! 

כמובן שאני מתכוונת לדווח למשרד החינוך, אבל בבקשה… אימהות.. תוציאו אותם משם!!".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך