ניוזים חמיםחדשות

אלימות בכביש: רוכב אופנוע בעט והכה נהג רכב לעיני ילדיו, ואיים לרצוח אותו בסכין, בשל ויכוח בכביש ברחוב עזרא בבני ברק

רוכב אופנוע תקף נהג וחבט באמצעות קסדה- "יש לי סכין, אני אדקור אותך", "אני אגיע אליך הביתה ואשחוט לך את הילדים"- שוטרי הסיור של תחנת בני ברק- רמת גן עצרו רוכב אופנוע בתקיפה ואיומים על רקע שימוש בדרך בבני ברק; בתום חקירה הוגש כתב אישום בעניינו

 

במשטרת ישראל התקבל דיווח בתאריך 26/4/24 בשעה 18:30 בערב על אירוע אלימות ברחוב עזרא בבני ברק.

שוטרי הסיור של תחנת בני ברק- רמת גן הגיעו במהירות למקום והוברר כי נהג אופנוע תקף נהג רכב על רקע שימוש בדרך.

השוטרים עצרו את החשוד (רוכב האופנוע), בן 19, תושב בני ברק והוא הובא לחקירה בתחנה שבסיומה נכלא.

במסגרת החקירה שנוהלה על ידי חוקרי תחנת בני ברק- רמת גן, הקורבן שנהג ברכב העיר לנהג האופנוע כי נהג בפרעות, ובתגובה, רוכב האופנוע איים עליו באומרו: "יש לי סכין, אני אדקור אותך" וחבט בידו במראה הימנית של הרכב. בהמשך רוכב האופנוע התקדם, חסם את הרכב וגם נהג הרכב התקדם לאט ופגע באופנוע שנפל. בתגובה לכך, רוכב האופנוע הוריד את הקסדה מראשו ורץ לעבר הרכב, כאשר הנהג נמצא יחד עם בני משפחתו שחלקם קטינים. רוכב האופנוע חבט באמצעות הקסדה ופגע במסגרת חלון הרכב וכתוצאה מכך הקסדה נשברה. בתוך כך, החשוד המשיך באלימות, פתח את הרכב ובעט בנהג והכה אותו.

החשוד לא הסתפק בכך, המשיך לבעוט ברכב ואמר לנהג הרכב "סע, סע מהמקום", ובהמשך, נעצר שוב ליד הרכב וחבט בפניו של הקורבן. כתוצאה ממעשיי החשוד, הקורבן נפגע בפניו ונגרם נזק לרכבו.
מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת.

עם סיומה של החקירה, יחידת התביעות של משטרת מחוז ת"א, הגישה כתב אישום נגד החשוד בעבירות תקיפה הגורמת חבלה של ממש, חבלה במזיד ברכב ואיומים וכן בקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

צילום: דוברות המשטרה

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות