מנכ”ל משרד החינוך ומנהל מחוז חיפה במשרד החינוך ערכו סיור במערכת החינוך בקריית ביאליק, בסיומו חלקו לה שבחים רבים

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב ערך הבוקר ביקור מקצועי בבתי הספר בקריית ביאליק וקיים מפגשי עבודה עם צוותי המורים. מנכ"ל משרד החינוך הגיע יחד עם מנהל המחוז חיפה ד"ר סער הראל וצוות מפקחים בתחומי דעת שונים. הביקור נערך כחלק מקידום תפיסה מוניציפלית הרואה ברשויות המקומיות שותפים אמיתיים לקידום החינוך בישראל. הביקור נערך בבתי הספר "רקפות", חטיבת הביניים "דפנה" וחטיבה עליונה "אורט קריית ביאליק" - בכדי להקיף את הרצף החינוכי. אבואב הציג בפני המורים שאלות מאתגרות, שמע את דעותיהם בנוגע לתוכניות הלימודים ויישומן ובעיקר התרשם עמוקות מאיכותה של מערכת החינוך העירונית.  
Tags

ראש העיר, אלי דוקורסקי, אמר בתום הביקור: “זהו בוקר שממלא את הלב בגאווה על מערכת החינוך שלנו. בתי הספר ‘רקפות’, ‘דפנה’ו-‘אורט’ זכו לתשבחות רבות על איכות מערכת החינוך ומיצובה הגובה בעיני משרד החינוך. השיח של המנכ״ל עם המנהלים ורכזי המקצוע היה מאלף ומרתק”.

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close