צל"ש השר יוענק לענת חיימוב מאגף החינוך של עיריית קריית ביאליק

עוד הישג וציון לשבח במערכת החינוך בקריית ביאליק: ענת חיימוב מאגף החינוך נבחרה על ידי העיתון "ידיעות אחרונות" לקבל את צל"ש השר במסגרת תחרות "העובד המצטיין  של ישראל"

בשבוע שעבר התבשרו בעיריית קריית ביאליק כי ענת חיימוב מאגף החינוך נבחרה על ידי העיתון "ידיעות אחרונות" לקבל את צל"ש השר במסגרת תחרות "העובד המצטיין  של ישראל" על שם נח מוזס.

הצל"ש יינתן לענת בטקס חגיגי שיתקיים בסוף חודש מאי תל אביב. ראש העיר אלי דוקורסקי הזמין את ענת ללשכתו והעניק לה זר פרחים, בנוכחות מנכ"ל העירייה, ליאור טרגן ומנהל אגף החינוך, עמי ראובן.

דוקורסקי: "רבים מכירים את ענת חיימוב מאגף החינוך בעירייה, רבים עוד יותר מוקירים לה תודה על מקצועיותה ואדיבותה. ענת תמיד מכוונת מטרה לעזור ולסייע לתושבי קריית ביאליק. אנו מאוד גאים בהצלחתה של ענת".

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות