עיריית קריית ביאליק מובילה את מהפכת השירות הדיגיטלי

עיריית קריית ביאליק ממשיכה להוביל מהפיכה דיגיטלית בשירות לתושב. בימים אלו מטמיעה העירייה מספר פתרונות טכנולוגיים ייחודים כגון: פתיחה וסגירת מקלטי החירום הציבוריים מרחוק, ניטור מערכות חשמל, השקיה ממוחשבת ועוד

עיריית קריית ביאליק הובילה במהלך השנה האחרונה מהפכה דיגיטלית בעיר. את פרויקט הדגל הדיגיטלי  SMART BIALIK  מוביל מנהל מערכות  מידע דני אלטרוביץ' .

במסגרת הפרויקט הוקמה רשת תקשורת רחבת היקף אשר מחברת את אגפי העירייה ובעתיד גם את מוסדות החינוך בעיר לתשתית אינטרנט ברוחב פס משמעותי ביותר של 1000Mbps.

העירייה שמה דגש מיוחד להעלאת ביטחונם האישי של התושבים ובמסגרת הפרויקט הותקנו מצלמות אבטחה רבות ברחבי העיר המחוברות למוקד העירוני, מה שמאפשר לעירייה לתת מענה כמעט מיידי במקרי חירום ולסייע בתפעול השוטף של העיר.

בימים אלו מטמיעה העירייה מספר פתרונות טכנולוגיים ייחודים כגון: פתיחה וסגירת מקלטי החירום הציבוריים מרחוק, ניטור מערכות חשמל, השקיה ממוחשבת ועוד בהתבסס על פתרונות IOT (האינטרנט של הדברים).

ראש העיר, אלי דוקורסקי: "אנחנו נמצאים בתהליך מתמיד של למידה והתפתחות. אנו מאמינים כי הטכנולוגיה יכולה לייעל את פעילות העירייה ובכך לשפר את איכות חיי התושבים. מטרתנו היא להעניק לתושבינו את השירות המהיר, הקל, הזמין והנוח ".

 

צילום: עיריחת קריית ביאליק

 

 

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות