מפגן תמיכה בישראל, חסר תקדים, התקיים בקמניץ, העיר התאומה של קריית ביאליק בגרמניה

ביום שבת האחרון התקיים בכיר קמניץ בגרמניה, העיר התאומה של קריית ביאליק, מפגן תמיכה ועצרת מחאה בדרישה להחזיר את החטופות והחטופים. בעצרת השתתפו כ- 250 תושבי העיר קמניץ, נציגי הקהילה היהודית בעיר ונציגי הקהילה האוונגליסטית

בעיר קמניץ, העיר התאומה של קריית ביאליק בגרמניה התקיים ביום שבת האחרון מפגן תמיכה ועצרת מחאה בדרישה להחזיר את החטופות והחטופים. בעצרת השתתפו כ- 250 תושבי העיר קמניץ, נציגי הקהילה היהודית בעיר ונציגי הקהילה האוונגליסטית. האירוע התקיים בכיכר המרכזית של העיר. בעצרת נאמו נציגי עיריית קמניץ ומדינת סקסוניה. משתתפי העצרת דרשו להחזיר את החטופות והחטופים באופן מיידי והזכירו את מתן אנגרסט, תושב קריית ביאליק השבוי בידי חמאס.

העיר קמניץ מקיימת יחסי ידידות הדוקים ביותר עם קריית ביאליק. ראש העיר קמניץ אף העביר מכתב רשמי לצלב האדום בגרמניה עם הדרישה להחזיר את מתן ושאר החטופים הבייתה.

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי: "אני מודה לכל ידידנו בקמניץ על היוזמה הברוכה, על תמיכתם הבלתי מסויגת ועל דרישתם להחזיר את החטופים".

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות