חטיבת הביניים אורט דפנה בקריית ביאליק הראשונה בארץ בהתארגנות ללמידה מרחוק

אין לימודים בבית ספר? יש לימודים בבית. הלימודים המקוונים החלו באורט דפנה בקרית ביאליק, ודף הפייסבוק של בית הספר הוצף בתגובות נלהבות

לאור ההנחיה של משרד החינוך לסגור את בתי הספר עקב התפשטות נגיף הקורונה, בחטיבת הביניים אורט דפנה בקריית ביאליק, התקיימו היום (יום א’) החל בשעה 10.00 לימודים מקוונים.
כבר במוצ”ש הועברה למורים מערכת שעות מסודרת הכוללת את לימודי ליבה כגון: מתמטיקה, אנגלית, מדעים, לשון ושעורי מחנך בכדי לשמור על הקשר עם התלמידים,
להרים את המורל ולשמוע את רחשי ליבם. במערכת השעות ניתן גם מקום לשיחה עם היועצת ומנהלת ביה”ס.  המורים קבלו הסבר מפורט לגבי הפעלת הכלי המתוקשב, והחל משעות הבוקר החלו לקיים את השעורים כסדרם. גם הכיתות התקשורתיות הלומדות בבית הספר החלו ללמוד מרחוק.
דף הפייסבוק של בית הספר הוצף בתגובות נלהבות של הורי התלמידים אשר שיבחו והודו. אחת האימהות ציינה “כי כשילדיכם לומדים באורט דפנה, הם אף פעם אינם מנותקים, אפילו הקורונה לא יכולה עליהם”.
הורים רבים הודו להנהלת בית הספר על ההיערכות המידית להמשך תהליך הלמידה מרחוק, לוח זמנים מסודר לשגרת חירום וחומרים מעניינים הכוללים את תכני הרגעה, חוסן, שיח נכון והולם המעורר השתאות, תחושות ביטחון והערכה.
מנהלת בית הספר רעיה טובול הודתה לצוות המורים שהביע את נכונותו המידית להיערך ללמידה מרחוק, ללמוד בשעות הלילה של מוצ”ש את הכלי המתוקשב על מנת להתחיל ללמד בשעות הבוקר ולהרגיל את התלמידים לשגרת היום החדשה .
טובול  צינה כי היא מברכת על ההיענות ושיתוף הפעולה של התלמידים והוריהם  להמשיך ולנהל אורח חיים בשגרה, גם אם הינו בחירום.
ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי הודה לצוות המורים המסור ולמנהלת בית הספר על היערכותם.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close