רופאה ברמב”ם בחודש השמיני להריונה, הותקפה קשות על ידי מטופלת רק כי הודיעה לה שהיא יוצאת לחופשה ולא תוכל לטפל בה

עוד מקרה אלימות חמור כלפי צוות רפואי נרשם ביום שלישי בערב בבית החולים רמב"ם. מטופלת שטופלה בעבר בשל מחלת הסרטן ממנה החלימה הייתה במעקב אצל רופאה כבת 30 בבית החולים רמב"ם בחיפה. אותה רופאה הודיעה למטופלת כי בשל הריונה המתקדם, בשל היותה בחודש השמיני, היא נאלצת לצאת לחופשת לידה. אלא שהבשורה הזאת לא התקבלה כלל יפה בקרב החולה ששמה את ידיה על בטנה ההריונית של הרופאה ודחפה והטיחה אותה על הקיר. הרופאה חשה ברע בשל כך ונמצאת במעקב בשל סכנה לעובר. הרופאה סיפרה לאחר מכן, כשהיא המומה: "המטופלת הייתה נסערת, היא נכנסה ממש לאטרף וקפצה מהכיסא, שמה שתי ידיים על הבטן שלי, ודחפה אותי לכיוון הקיר".    
Tags

הכל החל שבעקבות אי יכולת של הרופאה לבדוק את המטופלת, הודיעו לה כי יהיה רופא אחר. אך המטופלת דרשה רופאה אישה וכך המתינה למעלה משעה. כעבור שעה היא החלה להשתולל, לצעוק על הרופאה ואז תקפה אותה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close