אחות בבית החולים "בני ציון" בחיפה נעצרה לאחר שפרסמה ברשת הודעות שמחה על טבח אזרחי ישראל והודעות תמיכה בחמאס

המשטרה עצרה תושבת המשמשת כאחות בבית החולים "בני ציון" בחיפה שהעלתה פוסט שיש בו הזדהות ותמיכה בארגון טרור ברשת החברתית

 

אמש התקבל במשטרה דיווח על פוסט הזדהות ותמיכה בארגון טרור ברשתות החברתיות, על רקע המלחמה, שכתבה אותו לא אחרת מאחות העובדת בבית החולים "בני ציון" בחיפה.

במסגרת הפוסט אשר פורסם ברשתות החברתיות בין היתר נכתב, "זה יותר ממה שהיינו יכולים לצפות לו", "זה מביא שמחה"… ועוד.

שוטרי תחנת חיפה של מחוז החוף איתרו מיד את החשודה תושבת העיר בת 55 המועסקת בבית החולים "בני ציון" וביצעו את מעצרה להמשך חקירה בחשד להסתה, תמיכה והזדהות עם ארגון הטרור.

בהתאם להתפתחות החקירה תובא החשודה היום לדיון בבית משפט השלום בחיפה בבקשה להאריך את מעצרה.

במשטרה ציינו: "משטרת ישראל תמשיך לפעול לאיתור וטיפול במסיתים לאלימות ומעשי טרור, ובאלו המשבחים מעשים אלו במרחבי הרשת וברחוב ובפרט בזמן מלחמה".

תגובת הנהלת המרכז הרפואי בני ציון בחיפה: "הנהלת המרכז הרפואי בני ציון מביעה זעזוע ורואה בחומרה רבה את הדברים המיוחסים לאחות באחת ממחלקות ביה"ח ומגנה בתוקף את דבריה. הנהלת המרכז הרפואי תנקוט בכל הצעדים המשמעתיים הנדרשים נגדה בתיאום עם הגורמים הרלוונטיים בעיריית חיפה ומשרד הבריאות.עד לביצוע שימוע לבחינת הפסקת העסקתה בביה"ח כנדרש על פי חוק".

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות