יו"ר דירקטוריון כללית, יוחנן לוקר בביקור במרפאות כללית בקריות ובמעבדה האזורית

יו"ר דירקטוריון כללית, יוחנן לוקר ביקר במרפאות כללית בקרית ים, במחלקת האחזקה והשינוע המחוזיות ובמעבדה האזורית השנייה בגודלה בכללית בארץ, הממוקמת בנשר. את הסיור ליוו מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, רונן נודלמן וצוות מינהלת קריות

במעבדה האזורית, בניהולה של ד"ר יוליה שניידר, כ-130 עובדים ומגיעות אליה דגימות שנלקחות מכל רחבי מחוז חיפה וגליל מערבי. מרבית הבדיקות מטופלות ע"י רובוטים ובאוטומציה מלאה, תוך הפחתה בסיכון לטעויות וקיצור משך קבלת התשובה. מידי חודש מתנקזות למעבדה המחוזית כ-20,000 דגימות ממרפאות כללית מכל רחבי המחוז ויוצאות כ-85,000 תוצאות והיא עומדת מזה שנים רבות בבדיקות המחמירות לאיכות של מכון התקנים ומשמשת דגם לחיקוי ולמידה של מעבדות בארץ ובעולם. בנוסף, במתחם ישנן 7 מעבדות דחופות ומרכזי סרקוז במגוון רחב של תחומים, כגון אנדוקרינולוגיה, כימיה, המטולוגיה, פרזיטולוגיה, מיקרוביולוגיה ובראש כל מעבדה כזו עומדים מנהל מעבדה וצוות מקצועי מיומן. מעבר לבדיקות בשגרה, מתבצעות בדיקות ייחודיות ופורצות דרך ונערכים בה מחקרים רבים.

הסיור נערך במרפאות כללית בקרית ים: קרית ים רסקו, קרית ים צפון והמרפאה הרביעית החדשה שנפתחה בחודש ינואר האחרון – מרפאת גלי ים.

במהלך הסיור ציין יו"ר הדירקטוריון: "התרשמתי עמוקות מהחדשנות והטכנולוגיה המתקדמות שראיתי במעבדה המחוזית. זוהי דוגמא מצוינת לאופן שבו משקיעה כללית בחדשנות והטמעת טכנולוגיות חדשות על מנת לשפר את איכות השירות והטיפול הרפואי למטופליה. במרפאות בקרית ים פגשתי צוותים מסורים ואני רוצה להודות להם על העבודה הקשה והמסירות בעת שגרה וחירום ולאחל בהצלחה לצוות המרפאה החדשה הרביעית במספר של כללית בקרית ים".

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות