ניוזים חמיםבריאות

רים חביב סמעאן מומחית ברפואת ילדים מצטרפת למרפאת כללית בכרמיאל

"בחרתי במקצוע הרפואה בעקבות אבי ד"ר אדיב חביב שהיה מנהל מחלקת ילדים ורופא ילדים ותיק בכללית. בילדותי אהבתי מאוד להצטרף אליו למרפאה ומשם הכל היסטוריה", מספרת בהתרגשות ד"ר רים

שירות רפואת הילדים במרפאת כללית כרמיאל חבצלת של מחוז חיפה וגליל מערבי מתרחב ולצוות מצטרפת ד"ר רים חביב סמעאן. ד"ר רים נשואה + 3, מתגוררת בראמה, סיימה לימודי רפואה בטכניון, את הסטאז' וההתמחות בילדים ביצעה בבית חולים העמק מקבוצת כללית.

במרפאת כללית בכרמיאל חבצלת ניתן לקבל שירותי רפואה מגוונים: רפואת משפחה, ילדים, כירורגיה, כירורגית ילדים, גסטרואנטרולוגיה ילדים, נפרולוגיה ילדים, גריאטריה, נוירולוגית ילדים, אנדוקרינולוגית ילדים, רופא ריאות, רופא התפתחותי, עבודה סוציאלית, תזונה ודיאטה לילדים, טיפול בהרטבת לילה, שירותי סיעוד, שירותי משרד ובית מרקחת.

"זכיתי לעבוד במקצוע שבו אני מטפלת בו זמנית בשני מטופלים: הילד וההורה. אני שמחה להצטרף לצוות רפואת הילדים במרפאה ובכך לשפר משמעותית את הזמינות לרפואת ילדים" מסכמת ד"ר רים.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות