טקס השקה לפתיחה מחודשת של מרפאת כללית עוזיאל נערך השבוע : למרפאה נוספה מעלית נגישה ויחידה ממוגנת המאפשרת המשך עבודה ומתן מענה מלא גם בשעת חרום

בטקס חגיגי במעמד ראש העיר קרית אתא יעקב פרץ, רב העיר שלמה דיסקין שליט"א, הנהלת המחוז בניהולו של רונן נודלמן, הנהלת המנהלת וצוות המרפאה, נחנכה השבוע פתיחתה המחודשת של מרפאת כללית עוזיאל בקרית אתא, מחוז חיפה וגליל מערבי

במהלך השנה האחרונה מרפאת עוזיאל עברה שיפוץ מקיף והמרפאה הותיקה שינתה את פניה. המרפאה הונגשה לבעלי מוגבלויות, נוספה מעלית ויחידה ממוגנת כך שבחרום היא תיתן מענה  גם כמרפאה אחודה לכלל תושבי השכונה.

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ ברך בטקס ההשקה: " כללית שמה לה למטרה את נושא השירות והנגישות וזה ניכר, תודה למנהל המחוז רונן נודלמן. הערכתי הרבה לד"ר כיאל שהוא כבר חלק מהנוף של קרית אתא וכולם מעריכים אותו ואת מקצועיותו. המרפאה יפה ונעימה ואני מאחל לצוות שיפעל בעיקר במניעה ותמיכה".

בנוסף, בוצעו שינויים בקומות המרפאה וכעת ניתן שירות בתנאים מרווחים ומשופרים והוכנסו מערכות מחשוב חדשניות ההופכות את המרפאה למרפאה דיגיטלית. במרפאה בניהולו של ד"ר כיאל מוהיב ניתנים שירותי רפואה משפחה, ילדים, סיעוד, משרד ובית מרקחת, לכ-7000 מטופלים.

רונן נודלמן מנהל המחוז ברך ואמר: "אמנם אנו בתקופה מאתגרת אך הצוותים שלנו, עובדים כתף אל כתף כדי להמשיך לתת שירות רפואי מלא ברחבי המחוז. יחד עם הצוות המסור והמקצועי מיהרנו לפתוח את המרפאה בתקופה זו משום שהיא ממגונת ותתן שירות בשעת חירום, לכל התושבים. אני מבקש להודות לראש העיר על השותפות, אנו נמצאים בקשר תמידי, על מנת לסייע עד כמה שניתן למטופלים שלנו בעיר, יחדיו עברנו את הקורונה וכעת את המלחמה".

ד"ר כיאל מנהל המרפאה ברך ואמר: " בפתיחת המרפאה מחדש אנו מוצאים רגע של נחת. אני מבקש להודות לכל השותפים בשיפוץ, אשר בזכותם יש לנו מרפאה חדישה ויפה שתאפשר לנו לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר למטופלים שלנו".

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות