אז הבטיחו..עיריית חיפה הבטיחה, לאחר כישלון היום הראשון, עוד יום פתוח בגני הילדים. ההורים הגיעו ונדהמו לגלות מי חיכה להם בגנים "הפתוחים"

אחרי האכזבה מהיום הפתוח הראשון שקיימה עיריית חיפה בגני הילדים, אתמול התקיים עוד יום פתוח. אלא שלהורים המאוכזבים ציפתה עוד אכזבה - הפעם במקום צוות הגן הם קיבלו סטודנטיות צעירות ומאבטחים


לפני כשלושה שבועות עיריית חיפה הכריזה שהיא, בניגוד לערים אחרות, תקיים יום פתוח בגני הילדים. יום בו הורים יוכלו לבקר בגני הילדים השונים בעיר, טרם הרשמת הילדים לגנים, ואז לפגוש את הצוות החינוכי בגן הילדים, לשמוע על הגן וכך לבחור את הגן אליו יירשם ילדם ולהכיר מראש את הצוות.

כשההורים הגיעו לגנים – חלקם היו סגורים, חלק אחר חיכו להם שם רק אחת מצוות הגן.

עיריית חיפה – שקיבלה תלונות רבות מהורים רבים, שעזבו את העבודה ורצו לכל קצה בעיר כדי לראות את הגנים והתאכזבו – החליטה לעשות עוד יום גני ילדים פתוח שהיה אמור להתקיים אתמול, יום שלישי.

הורים רבים חשבו שהפעם, בניגוד לפעמים הקודמות בהן הסייעות לא הגיעו וצוותי הגן בכמה מהם, הפעם החוויה תהיה מתקנת..אז חשבו.

 

אולי גם זה יעניין אותך

הורים הגיעו אתמול לגני ילדים בעיר וגילו ששוב במקום לא נמצאים צוות הגן. במקרה הטוב נמצאה שם סטודנטית להוראה, שלא קשורה כלל לאותו גן ותפקידה היה לפתוח את הגן בפני ההורים. במקרים אחרים שהה שם רק איש הביטחון שפתח בפני ההורים את הגן.

כך מספרת אחת מהן: "מי שהגיע לגני הילדים הפתוחים כביכול והאמין לפרסום של העירייה, שוב נחל אכזבה. למה? כי הם גילו שבגנים עומדת סטודנטית שאין לה קשר למקום או מאבטח, שכל תפקידם היה לפתוח במפתח את גן הילדים בפני ההורים. אף אחד מצוות הגן לא היה. אז מה הטעם? באנו לראות קירות?".

ותושבת עיר אחרת בשם אורלי כתבה: "בסופו של יום היה פה ספין תקשורתי, עיריית חיפה התרברבה שערכה ימים פתוחים בגני העירייה אבל בפועל המהות האמיתית של היום הפתוח לא הייתה שם, צוות הגן לא היה שם. היה פה בזבוז כספי ציבור. ובעיקר, האירוע הזה מצביע על חוסר יכולת להודות באמת: 'ניסינו ולא הצלחנו'.זהו חלק חשוב מאוד במנהיגות. היכולת להודות בכך היא תכונה חשובה מאוד של מנהיג.
חברה וגננת בעיר התקשרה אליי היום לדקות ספורות לספר לי שהיא מרגישה חסרת אונים במצב הזה. שהורים יגיעו לראות את הגן ואף אחד מצוות הגן לא יהיה לקבל אותם, אלא אדם זר שאין לו שום קשר לגן".

מעיריית חיפה לא נמסרה עדיין תגובה, נביא אותה ברגע ואם תימסר.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך