ניוזים חמיםחינוךקרית אתא

הקמת גינה קהילתית וכיתת חוץ בחטיבה העליונה "רוגוזין" בקריית אתא

כחלק מההסמכה של החטיבה העליונה רוגוזין בקריית אתא, בנושא חינוך לאורח חיים מקיים והכרזתו כבית הספר ירוק עד, מוקמת בבית הספר גינה קהילתית מיוחדת

במסגרת תהליך ההסמכה של החטיבה העליונה רוגוזין בקריית אתא, בנושא חינוך לאורח חיים מקיים והכרזתו כבית ספר ירוק עד, החלו צוותי בתי הספר והתלמידים בהקמת גינה קהילתית חדשה.
תהליך העבודה כלל שותפים רבים ונגע בתחומים שונים ומגוונים ביניהם: תכנון הגינה וכיתת החוץ הסמוכה אליה, מדידות בשטח, הדמיות ממוחשבות שנעשו בשיתוף פעולה עם דודי אורלב- מנהל מרכז היזמות, בניית דגם תלת מימד, צילומים ותיעוד של לירז צור- המורה לסדנת הצילום.
לפני עשרה ימים, הצטרפו התלמידים לבעלי המקצוע בשטח וסייעו בבניית כיתת החוץ והאדניות שבתוכן ישתלו צמחי תבלין. בקרוב יחלו לשתול את עצי הפרי, צמחי התבלין והירקות, כאשר בסופו של התהליך תוצרתם תשמש את קהילת ביה"ס והעיר.

 

צילום: עיריית קריית אתא

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות