לאחר ישיבת המרכז לניהול משברים בעיריית חיפה, הוחלט על מספר צעדים לאור המצב: מהם הדברים שמבוטלים ומה ממשיך

בתום הערכת מצב שנערכה הבוקר (יום א') במרכז לניהול משברים בעיריית חיפה, בראשות המנכ"ל, גדי מרגלית הוחלט בין היתר על מספר צעדים בהם: משחק הפועל חיפה ללא קהל, ביטול תהלוכת מריה הקדושה ועוד

בתום הערכת מצב שנערכה הבוקר (יום א') במנ"מ (המרכז לניהול משברים) של עיריית חיפה בראשות מנכ"ל העירייה, גדי מרגלית, הוחלט על הצעדים הבאים:

* המנ"מ העירוני והחבלים (מהם מנוהלים שכונות העיר בחירום) ימשיכו לקיים שגרת כוננות בהתאם למדיניות פקע"ר עד מחר (יום ב') בשעה 23:00.

* המנ"מ יקיים הערכת מצב יומית (בהתאם להתפתחויות) יחד עם פיקוד העורף, המשטרה והנהלת עיריית חיפה.

* מסגרות החינוך – בהתאם להנחיות פיקוד העורף, לא מתקיימת בעיר כל פעילות חינוכית בכל מסגרות החינוך בעיר, ובכלל זה: מעונות יום, מסגרות חינוך מיוחד, קייטנות בגני ילדים ובתי הספר, פעילויות חברתיות והתנדבותיות, תנועות נוער וכן כל מסגרות החינוך הבלתי פורמאלי..

* אירועים ציבוריים – תהלוכת מריה הקדושה שאמורה הייתה להתקיים היום – מבוטלת.

* משחקה של קבוצת הפועל חיפה שיתקיים הערב, ייערך ללא קהל.

* פתיחת עונת הרחצה, שתוכננה למחר תידחה עד להודעה חדשה וחופי הרחצה יישארו סגורים בשלב זה.

* פתיחת שמרטפיות לילדי עובדים חיוניים – במידה ומערכת החינוך לא תפעל גם מחר, תפתח העירייה מחר (ב') שמרטפיות עבור ילדי עובדים במערכת הבריאות ועובדי עיריית חיפה.

* פסיכולוגים מטעם השירות הפסיכולוגי החינוכי עומדים לרשות הורים ותלמידים אשר חשים צורך בתמיכה רגשית בטלפון – 048356530/1. בנוסף, הוציא השירות הפסיכולוגי דף מידע להורים ובו הנחיות כיצד להסביר לילדים את המצב וכן המלצות להרגעת הילדים במעבר לשגרת חירום.

 

צילום: עיריית חיפה, ראובן כהן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות