ראש עיריית חיפה, יונה יהב, לתושבי העיר: "התקינו טלפונים קוויים בבתיכם"

ראש עיריית חיפה, יונה יהב, במהלך ישיבת המועצה אמש בפנייה חריגה לתושבים: "על כולנו להיערך לחודשים הקרובים שעשויים להיות מאתגרים ועל כן קיימת חשיבות רבה להחזרת קווי הטלפון הביתיים ובמיוחד בחדרי הממ"ד ובמקלטים"

אתמול בישיבת מועצת העיר חיפה, ראש עיריית חיפה, יונה יהב, פנה לתושבי העיר בפתח ישיבת המועצה שנערכה הערב. בדבריו אמר ראש העיר כי על כולנו להיערך לחודשים הקרובים שעשויים להיות מאתגרים ועל כן קיימת חשיבות רבה להחזרת קווי הטלפון הביתיים ובמיוחד בחדרי הממ"ד ובמקלטים. בדבריו פירט יהב, כי מדובר בצעד חיוני להיערכות למצבי חירום, אשר כתוצאה מהם עלולות רשתות הסלולר לקרוס ולהפסיק לתפקד.

כמו כן, התייחס יהב לחוסר הסדר הקיים כיום בנושא החניות בשטחים הציבוריים בעיר והדגיש, כי בעלי רכבים רבים מחנים את רכביהם בצידי דרכים ראשיות בצפיפות רבה, אשר לסכן את התושבים בשעת אירועי חירום ולמנוע מעבר של רכבי חירום והצלה.

בנוסף, עלולים כלי הרכב לחסום את נתיבי התנועה במקרים בהם ייווצר צורך לפינוי המוני של שכונות, כפי שאירע בשריפה הגדולה שהתרחשה בעיר בשנת 2016.

בנושא זה הוסיף יהב, כי במידה ותושבים לא ייענו לבקשה, תיאלץ העירייה לנקוט בצעדי פיקוח וזאת על מנת להבטיח את ביטחונם ובטיחותם של התושבים.

בהמשך התייחס ראש העיר בדבריו לסכנה הקיימת בשכונות הכלואות, להן יציאה וכניסה אחת בלבד ואמר כי העירייה תפעל לגיוס הכספים הנדרשים לסלילת כבישי גישה נוספים שיאפשרו כניסה ויציאה נוספת משכונות העיר.

 

צילום: עיריית חיפה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות