גלי כהן נבחרה למנהלת המחלקה לחינוך בעיריית נשר

גלי כהן, ששימשה כמנהלת בית הספר כפר הנוער אלוני יצחק, מונתה לתפקיד מנהלת המחלקה לחינוך בנשר


הוועדה למינוי בכירים בעיריית נשר ברשותו של ראש העירייה רועי לוי בחרה השבוע את גלי כהן לתפקיד מנהלת המחלקה לחינוך בעיריית נשר. כהן היא בעלת ניסיון רב בתחום הפדגוגי ובתחום הפיתוח המקצועי והובלת צוותים. בתפקידה האחרון שימשה כהן כמנהלת בית הספר כפר הנוער אלוני יצחק. בעבר שימשה גם כממונה מחוזית על רפורמת "עוז לתמורה" במשרד החינוך – מחוז חיפה.

כהן, בת 51, תושבת חדרה נשואה ואם ל-2, היא בוגרת תוכנית להכשרת מנהלי בתי ספר של אבני ראשה – האוניברסיטה הפתוחה, ומחזיקה בתואר שני (בהצטיינות) בהיסטוריה של עם ישראל מטעם אוניברסיטת חיפה, ובתואר ראשון (בהצטיינות) במדעי החברה והרוח מטעם האוניברסיטה הפתוחה. את שירותה הצבאי עשתה כקצינת ח"ן ות"ש בחיל החינוך.

אולי גם זה יעניין אותך

ראש העירייה רועי לוי, איחל השבוע הצלחה לכהן ואמר: "אנחנו ממשיכים לממש את החזון ושמים את החינוך בנשר בראש סדר העדיפויות. לאחר שהוועדה ראיינה כ-30 מועמדים החלטנו פה אחד לבחור בגב' גלי כהן כמנהלת המחלקה בגלל המקצועיות שהיא מביאה איתה ובעיקר בגלל יחסי האנוש הטובים ומוטיבציה הגבוהה.

אני משוכנע, כי מחלקת החינוך בהנהלתה של גלי כהן, יחד עם מנהלות ומנהלי בתי הספר בעיר, ימשיכו להצעיד את מערכת החינוך המצוינת של נשר לשיאים ולהישגים חינוכיים. אני מודה לחברי הועדה על בחירה מקצועית ולמשרד החינוך בראשותו של ד"ר סער הראל על הליווי המקצועי לאורך כל הדרך".
עם בחירתה אמרה השבוע כהן: "אני מודה לראש העירייה, רועי לוי, למנכ"ל העירייה, צחי שומרוני, ולחברי הוועדה שבחרו בי ועל הבעת האמון שנתנו בי".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך