ההרשמה לקייטנות בחיפה נפתחה הבוקר עם כמה "הפתעות" לא נעימות שההורים נדהמו לגלות וגם עצומה

ההרשמה לקייטנות בחיפה החלה הבוקר ועמה התבשרו ההורים על כמה וכמה "הפתעות" לא נעימות וגילויים על שינוי כיוון של העירייה לגבי כמה דברים, שרק לפני שבוע היא הבטיחה. בינתיים - בעירייה לא עונים וגם הבוקר ולפי ההורים אין מענה גם בקווי ההרשמה


ההרשמה לקייטנות הקיץ בחיפה נפתחה הבוקר והורים נדהמו לגלות שהעירייה "שכחה" כמה וכמה ילדים שלא ייעדה להם קייטנה – כמו ילדי הגנים השפתיים. ואם לא די, קבלו כמה גילויים חדשים. בינתיים גם מתארגנת עצומה להחרמת ההרשמה.

ההרשמה לקייטנות החופש הגדול בחיפה נפתחו הבוקר – ולא בקול תרועה גדולה אלא בקול מחאה גדולה של ההורים, שמחתימים מזה מספר ימים עצומה הקוראת להחרים את ההרשמה לקייטנות – זאת לאחר שהעירייה לא מספקת תשובות לגבי עלות הקייטנות (שכרגע המחיר הידוע רושם עלייה של עשרות אחוזים) ואורך הקייטנה – ובעיקר מה יעלה בגורל ילדיה הצהרונים שהוריהם קיבלו הסכמה למחיר אחר בתחילת השנה כשנרשמו למתנ"ס נווה יוסף.

אלא שלא מדובר בנושא היחידי שמטריד את ההורים. הבוקר המשיכו ההורים לפנות לעירייה ולדרוש תשובות לגבי הקייטנות – ובין התשובות הרשמיות שקיבלו הם נדהמו לגלות שילדי גני הילדים השפתיים נותרו ללא קייטנות המיועדות להם, כפי שמספרת ויקטוריה אם לילד בגן שפתי: "אחרי אין ספור טלפונים ובירורים, גילינו שכמובן שמי שהמציא את הרעיון המבריק של להכפיל מחיר קייטנות הקיץ לילדי חיפה בגלל גחמה לא מוצדקת, הוא גם זה ששכח שיש בעיר כמה עשרות ילדי גנים שפתיים שלא מתוכנן להם לחודשי יולי אוגוסט שום מענה, כלום ! הם ילדים שקופים,ילדים לא קיימים. אנחנו ההורים שחתמנו על החוזים והובטחה לנו קייטנה פשוט מצופים עכשיו להתפטר מעבודה בהמונינו ולבלות 60 ימי חופשה בבית עם הילדים בלי קייטנה. עשו לנו טובה ושמו גן עד 12.00 עד סוף יולי בלי קייטנה. מה אנחנו אמורים לעשות, לעזוב את העבודה באמצע היום ולהגיד להם תודה? שנה שעברה הייתה קייטנה עד 16.30, השנה כלום- הילדים שלנו אוויר".

אלא שזה לא הדבר היחיד שנדהמו לגלות הבוקר הורי הילדים שרצו להירשם לקייטנות. בתשובה לשאלות של תושבים באחת מהשכונות, מהעירייה שלחו בקבוצת ווטסאפ שכונתית של העירייה את התשובות הבאות שרושמות פניית פרסה חדה ממה שראש העיר עצמה הודיעה רק לפני פחות משבוע ימים. ראש העיר עינת קליש רותם הבטיחה להורים, שיגיעו עם חוזה בו חתמו על מחיר מסוים לקייטנות יולי, שיקבלו מחיר מופחת בקייטנות. אז קבלו ביטול- קבלו את גרסת העירייה נכון להיום, יום שני בבוקר: "משפחות ששילמו מבעוד מועד  עבור חודש יולי -מתבקשות לפנות למתנ"ס נווה יוסף ולבקש החזר התשלום". או במילים אחרות- מי ששילם על קייטנה שהובטחה לו ולא קיימת, שהוא ירדוף אחר כספי ההחזר – העירייה מתנערת מכך.

 

אולי גם זה יעניין אותך

ואם לא די- "רישום יותר מילד אחד באותה משפחה  לקייטנה בבתי הספר של החופש הגדול- לא מאפשרת  הנחות".

הורים רבים השכימו הבוקר והחלו לחייג למספר בו הם אמורים לרשום את ילדיהם לקייטנה בעירייה – לדברי הורים רבים אין מענה במספר וזה לאחר שהמתינו דקות ארוכות.

בינתיים, הורים רבים מחתימים עצומה הקוראת להחרים את ההרשמה לקייטנות עד שעיריית חיפה לא תספק תשובות ברורות לגבי עלות הקייטנות ואורכן.

את תגובת העירייה נביא במלואה אם וכאשר תתקבל.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך