עו"ד אורי גרינברגר. מחליף את עו"ד אלכסנדר טנדלר שפורש לגמלאות. צילום: ראובן קפוצ'ינסקיעו"ד אורי גרינברגר. מחליף את עו"ד אלכסנדר טנדלר שפורש לגמלאות. צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

עו"ד אורי גרינברגר נבחר לכהן כיועץ המשפטי החדש של עיריית נשר

הוועדה למינוי בכירים בעיריית נשר בחרה בעו"ד אורי גרינברגר ליועץ המשפטי החדש של העירייה. גרינברגר משמש כיום גם כחבר אופוזיציה במועצת העיר חיפה וחבר הנהלת הרשות לניירות ערך


הוועדה למינוי בכירים בעיריית נשר בראשותו של ראש העיר, רועי לוי, בחרה היום בעו"ד אורי גרינברגר לתפקיד היועץ המשפטי של העירייה. המינוי עבר על דעתם של כל נציגי עיריית נשר לרבות נציג האופוזיציה. עו"ד גרינברגר הוא גם חבר האופוזיציה וחבר מועצה בעיריית חיפה.
גרינברגר עתיד להחליף את עו"ד אלכסנדר טנדלר שעתיד לפרוש בקרוב לגמלאות, לאחר 14 שנות עבודה בעירייה.
גרינברגר, בן 39, תושב חיפה, נשוי ואב ל-2 הוא חבר לשכת עורכי הדין משנת 2008 , בוגר תואר ראשון במשפטים  ובתקשורת מאוניברסיטת חיפה. כיום הוא בעל משרד עורכי דין פרטי העוסק בתחום האזרחי-מסחרי.
אולי גם זה יעניין אותך

בתפקידיו הציבוריים הוא משמש כיום, בין היתר, כחבר מועצת העיר חיפה וחבר הנהלת הרשות לניירות ערך. בעבר שימש יו"ר ועדת המכרזים בעיריית חיפה, יו"ר דירקטוריון חברת האצטדיון הבינלאומי חיפה, וחבר בדירקטוריונים נוספים.
ראש העיר, רועי לוי, ומנכ"ל העירייה, אחלו לגרינברגר הצלחה בתפקיד.
עם בחירתו אמר גרינברגר: "אני מודה לראש העיר ולחברי הועדה על האמון שנתנו בי ומחכה להיכנס לתפקיד ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך