יו”ר התנועה למען איכות השלטון בישראל, עו”ד ד”ר אליעד שרגא, התארח בכנס אגודת העיתונאים בחיפה והצפון

אגודת העיתונאים בחיפה ובצפון אירחה את יו"ר התנועה למען איכות השלטון, שציין את זכייתו של ראש עיריית קריית ביאליק בתואר אביר איכות השלטון לשנת 2019. עוד הודיע כי היום יגיש ערעור לבג"ץ על החלטת הכנסת בדבר החסינות לח"כ חיים כץ

יו”ר התנועה למען איכות השלטון בישראל, עו”ד ד”ר אליעד שרגא, התארח בכנס אגודת העיתונאים בחיפה והתייחס להתנהלות הבעייתית בעיריית חיפה.

במסגרת הגעתו לחיפה, העביר של עו”ד שרגא את הרצאתו, “האבולוציה של השחיתות”. זוהי הרצאה, אשר סוקרת את מקרי השחיתות המרכזיים במדינת ישראל במשך 30 השנים האחרונות, מ”התרגיל המסריח” ועד פרשת הצוללות.

אולם הכנס היה מלא בחברי האגודה ותושבי חיפה שביקשו להשתתף, בין הנוכחים בכנס היה גם ראש עיריית חיפה לשעבר, יונה יהב. במהלך הכנס ציין עו”ד שרגא לחיוב את ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, על זכייתו בתואר אביר התנועה למען איכות השלטון בישראל – לשנת 2019.

במהלך הכנס עדכן עו”ד שרגא כי עוד היום (שלישי) תגיש התנועה למען איכות השלטון בישראל ערעור לבג”ץ על החלטת הכנסת בדבר החסינות לח”כ חיים כץ.

שולי שינולד, יו”ר בפועל אגודת העיתונאים חיפה והצפון, מסרה: “חשוב לזכור ולהזכיר את זילות המוסר והפיחות הנורא שלקינו בו בשמירה על החוק ועל היושר. כולנו אחראים, אלה שמבצעים את העברות בפועל, ואנחנו שנרדמנו בשמירה ואיננו צועקים ומפגינים מספיק על מנת לשמור על הבית שלנו, המדינה שלנו.

קל מאוד להתרגל לשחיתות שמחמירה בהדרגה עד שכמעט הופכת לגיטימית. אנחנו חייבים לחזור לנורמות אחרות ולא להניח למי שמנהיגים את המדינה לעשות ככל העולה על רוחם על חשבוננו, כאילו שזהו ביתם הפרטי, כי לא יישאר לנו בית לשמור עליו”.

 

צילום: עדי לסקר

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close