צפו: יונה יהב חזר הבוקר ללשכת ראש עיריית חיפה לקול קריאות שמחה ושירה של מאות עובדים ותושבים

יונה יהב חזר הבוקר ללשכת ראש עיריית חיפה ואמר לעובדי העירייה: "התגעגעתי אליכם מאוד. מהיכרותי האישית אתכם, אני יודע שאתם סיירת המטכ"ל של העיר הזו. יחד נחזיר את האמון של התושבים בנו, ואת העיר - למקומה הטבעי, כבירת הצפון"

 

הבוקר (ראשון), שב באופן רשמי ראש העיר הנבחר, יונה יהב, לתפקידו. עם הגעתו לבניין היכל העירייה, נשא ראש העיר דברי ברכה בפני מאות מעובדי העירייה, שהגיעו לקבל את פניו בקריאות שמחה ובשירה.

בדברי הברכה שנשא בפני העובדים, תיאר יהב את כמיהתו ואת שמחתו לשוב ללשכת ראש העיר ואמר: "מאוד מאוד התגעגעתי אליכם, מתוך אמונה עמוקה ואהבה עמוקה, שאתם סיירת המטכ"ל של העיר הזו. מהיכרותי האישית אתכם אני יודע שרק אתם מסוגלים למנף את המצב המאוד רעוע שהעיר נמצאת בו, להחזיר אותה למה שהיא היתה ולמנף אותה עוד יותר, כדי שתהיה שוב בירת הצפון. זה הזמן לשנס מותניים ולעשות את העבודה. אתם יודעים לעשות את העבודה כמו שצריך. החודשים הבאים יהיו צפופים מאוד בעשייה. נעשה את זה בעיקר כדי להחזיר את אמון התושבים בנו. אני אוהב אתכם ומאמין בכם באמונה עמוקה".

עם סיום טקס קבלת הפנים המשיכו העובדים ללוות את יהב ללשכתו, בטרם החל את יום עבודתו הראשון.

ביום רביעי הקרוב, 3.4.24, תיערך
ישיבת מועצת עיר חגיגית, בה יושבע יונה יהב וייכנס רשמית לתפקידו כראש העיר. בישיבה ימונו באופן רשמי גם סגני ראש העיר, יושבי הראש של התאגידים העירוניים, יושבי הראש של הוועדות העירוניות וחברי הוועדות.

 

צילום: עיריית חיפה

 

 

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות