שמח להורים ולילדים בקריית אתא. קייטנת חנוכה. צילום דוברותשמח להורים ולילדים בקריית אתא. קייטנת חנוכה. צילום דוברות

חנוכה שמח: עיריית קריית אתא החליטה לסבסד את פעילות קייטנת חנוכה למען ההורים

בשורה טובה וחשובה להורים בקריית אתא. עיריית קרית אתא תסבסד את תכנית "בית הספר של החגים" הכוללת מסגרת חינוכית עבור תלמידי כיתות א'-ג' במהלך חופשת חג החנוכה


למרות החלטת משרד החינוך שלא לתקצב את ביה”ס של החגים, החליטה עיריית קרית אתא לסבסד את פעילות קייטנת חנוכה למען ההורים. תכנית “בית הספר של החגים” תופעל ע”י רשת המתנ”סים העירונית במהלך חופשת חג החנוכה (5 ימים לא כולל שישי שבת) עבור תלמידי כיתות א’-ג’ בתאריכים 24-30.12 בין השעות 8:00-13:00 בעלות של 150 ₪ בלבד לכל משתתף ולילדי הגנים בעלות של 280 ₪.

ילדי תכנית “ניצנים” בבתי הספר ובגנים המשתתפים בפעילות הצהרונים יסובסדו באופן מלא ע”י העירייה והפעילות תהיה ללא עלות. במסגרת הפעילות ייהנו הילדים ממגוון של פעילויות ותוכניות העשרה, בליווי של צוות מיומן ומקצועי בהתאם למתווה משרד החינוך. רשת המתנסים העירונית מתכוונת לפתוח מסגרות פעילות בהתאם לכמות הנרשמים במטרה לתת מענה רחב ככל שניתן ולאפשר להורים רבים להצטרף לפעילות.

מעיריית קריית אתא נמסר כי מדובר בבשורה אמתית עבור הורים צעירים לילדים קטנים, שפעמים רבות קורסים תחת הנטל הכלכלי וכעת יכולים להרשות לעצמם להשתתף במסגרת חינוכית גם במהלך חופשות החגים.

אולי גם זה יעניין אותך

ניתן להירשם לקייטנות חנוכה דרך אתר האינטרנט www.hugim.org.il

או בטלפונים: 073-3236837 או 073-3236843 או 073-3875872

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך