צפו: ראש עיריית נשר מסיר כפפות בעקבות החלטת משרדי הממשלה לקצץ בתקציבים לחינוך ורווחה ומתכונן להצטרף לשביתה הכללית של השלטון המקומי

עיריית נשר מצטרפת למרכז השלטון המקומי ונערכת לשביתה כללית. ראש העירייה בקריאה: "לא אתן יד להמשך הפגיעה"


עיריית נשר סוערת בעקבות החלטת השלטון המרכזי לעצור את התקציבים לבינוי מוסדות חינוך, התייעלות אנרגטית, קולות קוראים, סבסוד צהרונים ופוגע פגיעה ישירה בתושבי העיר נשר.

"לא אתן יד להמשך הפגיעה", ציין ראש עיריית נשר, רועי לוי, "לכן הצטרפתי היום ליו"ר השלטון המקומי חיים ביבס, ולקחתי חלק בוועדת הכספים של הכנסת יחד עם ראשי רשויות מכל הארץ".

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

הקיצוצים וההקפאות מצטרפים להחלטות משרד החינוך להקפיא את הסבסוד עבור ביה"ס של החגים ולשורה ארוכה של גזירות הפוגעות יום יום בשירות המגיע לכלל אזרחי מדינת ישראל.

רק לאחרונה, תושבי העיר, הרגישו את הפגיעה, כאשר נאלצו לשלם הפרשי ארנונה בגין 10 חודשים, מאחר ולא היה מי שיחתום על צווי הארנונה.

"יחד כל ראשי הרשויות אנו קוראים לחברי הכנסת לאפשר לשלטון המקומי לשרת את תושביו ולתת לו לבצע את מלאכתו על מנת שלא יקרוס כל עוד השלטון המרכזי משותק", סיכם לוי.

כפי הנראה, לא יהיה שינוי בהחלטות, ומדינת ישראל עומדת בפני ץ השבתה כללית של השלטון המקומי, ביום חמישי הקרוב, ה- 7/11/19. עיריית נשר מבקשת מהתושבים להתחיל להיערך.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך