כל האזור נסגר לבדיקה אם יש מטען נוסף ברכב. צילום: דוברות המשטרהכל האזור נסגר לבדיקה אם יש מטען נוסף ברכב. צילום: דוברות המשטרה

בעקבות ניסיון החיסול של תושב נשר בן 27, ראש העיר לוי בקריאה לשר לביטחון פנים: "תגבר את תחנת משטרת זבולון והשיטור העירוני בעיר"

המשטרה סגרה את כל אזור רחוב דוכיפת בנשר, בו התרחש ניסיון החיסול בהתפוצצות מטען ברכבו של תושב העיר בן 27. בינתיים, ראש העיר, רועי לוי, בתביעה נחרצת לשר לביטחון פנים: "להגדיל משמעותית את מצבת כח האדם בתחנת זבולון ובנשר ולחזק בצורה משמעותית את השיטור העירוני... לא אסכים שאירועים כאלו יתרחשו בנשר"


שוב נרשם ניסיון חיסול בנשר, הפעם היעד הוא תושב העיר – צעיר בן 27 שנפצע באורח קשה מאוד בגפיו מהתפוצצות מטען ברכבו.

ראש עיריית נשר, רועי לוי, יוצא בקריאה נחרצת לשר לביטחון פנים לתגבר את תחנת זבולון ונשר ולהוסיף עוד כוח אדם חשיטור העירוני.

בינתיים נסגר כל אזור האירוע לבדיקה האם יש עוד מטען חבלה ברכב, כאמור נסגר כל הכביש באזור.

 

אולי גם זה יעניין אותך

ניסיון החיסול הנוכחי עם פיצוץ מטען חבלה ברכב ופציעתו הקשה של תושב העיר, אינם המקרים הראשונים השנה של ניסיונות חיסול בעיר נשר.

לכן, יצא לפני דקות ספורות ראש העיר, רועי לוי בקריאה נחרצת לשר לביטחון פנים וכך אמר: "מדובר באירוע ככל הנראה על רקע פלילי שהתרחש באחד מהמקומות ההומים ביותר בעיר ליד גני משחקים. נשר הייתה ותהיה עיר בטוחה למרות ניסיונות של גורמים פליליים לערער את תחושת הביטחון בערים שונות בארץ וגם בנשר כפי שארע היום.

אני שמח שהמשטרה גילתה נחישות וביצעה מעצרים באירועים בנשר. אך לא די בכך, אני קורא לשר לביטחון פנים להגדיל משמעותית את מצבת כח האדם בתחנת זבולון ובנשר ולחזק בצורה משמעותית את השיטור העירוני המבוסס על שיתןף הפעולה בין פקחי העירייה והמשטרה כדי למנוע אירוע כפי שארע היום. אני סמוך ובטוח שהמשטרה תמצה את החקירה ותגיע למבצעים של הפשע החמור שרק בדרך נס לא גבתה חיים של עוברי אורח שכן האירוע התרחש באיסור הומה ושוקק חיים בנשר. לא אסכים שאירועים שכאלה יתרחשו בנשר".

כל האזור נסגר לבדיקה אם יש מטען נוסף ברכב. צילום: דוברות המשטרהכל האזור נסגר לבדיקה אם יש מטען נוסף ברכב. צילום: דוברות המשטרה
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך