בעקבות החיסול וההצתות אתמול בנשר, דיון מיוחד בין ראש העירייה ופיקוד משטרת זבולון

היום התקיים דיון מיוחד שזימן ראש עיריית נשר עם פיקוד תחנת זבולון, בעקבות האירועים האלימים שנרשמו אתמול. במשטרה הבטיחו לפעול בצורה מואצת להביא את האחראים לדין ולהבטיח להשבת השקט והביטחון לתושבים


ראש עיריית נשר,  רועי לוי,  קיים היום הערכת מצב עם פיקוד תחנת זבולון של המשטרה בשל האירועים החריגים אתמול –  בהם החיסול עם פיצוץ רכב של תושב העיר שהיה מוכר למשטרה ובערב הצתת המכוניות במגרש המכוניות שבבר יהודה בעיר.

הפגישה נערכה בראשות ראש העיר רועי לוי, ובהשתתפות מפקד תחנת זבולון במשטרה, נצ"מ קובי קרני ומפקדת המשטרה בנשר- פקד רויטל בשושה, יחד עם  גורמי הביטחון בעירייה, במטרה לבחון דרכים משותפות להגברת תחושת הביטחון האישי בקרב תושבי העיר.

ראש העיר ציין, כי מדובר באירועים חריגים אשר פגעו בשגרת החיים וכעת עלינו להבטיח את המשך החזרת השקט לרחובות, לרווחת תושבי העיר וכי אנו נגלה אפס סובלנות לאלימות.

אולי גם זה יעניין אותך

בישיבה עלה, כי המשטרה מנהלת חקירה מואצת שהוטלה על היחידה המרכזית של מחוז חוף במשטרה, לצד המשך פעילות מבצעית מוגברת ברחובות העיר, באופן גלוי וסמוי, למען שלום הציבור ובטחונו.
מעיריית נשר נמסר כי:  "אנו סומכים ידינו על המשטרה. עיריית נשר ומשטרת ישראל, ימשיכו לפעול יחד בשיתוף פעולה להגברת תחושת הביטחון האישי בעיר".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך