כת השטן בנהריה? מי ערף לגור החתולים את הראש והשליך אותו באמצע השכונה

הבוקר, לאחר שהתגלה המחזה המזעזע של גור החתולים ערוף הראש, הוגשה תלונה במשטרה, כשהשכנים ההמומים מבקשים לדעת מי עשה את זה ולמה

אלי, תושב נהריה, התעורר הבוקר והזדעזע לגלות במדרכה מתחת לביתו ברחוב אפריים שריר גופה של גור חתולים ערופת ראש בצורה ישרה. באותו הרגע נשלחה בקבוצת הווטסאפ של השכונה ע”י דנה, תושבת השכונה, תמונת החתול המזעזעת. אלי הכואב והכועס העלה פוסט קשה: “בוקר טוב חברים פשוט בושה להתעורר לבוקר שכזה יש לא מעט אנשים חסרי לב לטייל בשביל עם הכלבה ולראות בעל חיים ללא ראש ככל הנראה מישהו ערף לו את הראש, אז לאותו אדם חסר לב אני מאחל לך את כל הרע שניתן לאחל ואני משוכנע שאדם כמוך מסוכן לבני האדם לא רק לבע”ח”.

אלי בשיחה עם ניוזים צפון: “יש לנו קבוצה של כל בעלי הכלבים בשכונה, דנה צילמה ושלחה בקבוצה וכולנו ירדנו לראות מה קרה שם. הוגשה תלונה למשטרה והשוטר שרשם את התלונה, העביר אותה לוטרינר העירוני והחתול פונה מהאיזור. זה פשוט נורא. זה נראה חיתוך ישר כמו סכין ולא נשיכה של כלב או תן, אחרת גם היית מוצא את הראש בצד. ערפו את הראש כשניתן לראות את כל החלקים הפנימיים, פשוט נורא, מי יודע מי עשה את זה, אולי חברי כת השטן או ילדים פוחזים, מי שעשה את זה צריך להיענש בחומרה!”

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close