צפו: סוכנת סמויה בת 17 הגיעה לבתי עסק בנהריה לקנות אלכוהול. בעלי העסק שמכרו זומנו לחקירה

המשטרה הפעילה סוכנת סמויה כבת 17 באזור נהריה, שתועדה בעת שמכרו לה אלכוהול בבתי עסק על אף היותה קטינה. בעלי העסקים זומנו לחקירה ושימוע


בתוך כך, בלשי הימ"ר ב"מחלק נוער חשיפה" הפעילו סוכנת סמויה כבת 17 באזור נהריה, אשר תועדה בעת שבצעה מספר רכישות של אלכוהול בבתי עסק מקומיים, על אף החזות הצעירה וגילה הקטין ומבלי שנדרשה להציג תעודה מזהה כנדרש בחוק.
כאמור, לאחר ביצוע העבירה על ידי בתי העסק, שתועדו בעת שמכרו לקטינה אלכוהול במספר הזדמנויות שונות, נכנסו השוטרים עם צו חיפוש, החרימו את מכשיר התיעוד של בתי העסק וזימנו את הבעלים לחקירה לצד שימוע שייערך בהמשך לבחינת צעדים מנהליים בתחום רישוי העסקים.
במשטרה מדגישים כי פעילות זו תימשך בכל מרכזי הבילוי ובתי העסק השונים המוכרים אלכוהול למען בטחון הנוער, בדגש על אכיפה ממוקדת בסופי שבוע ובאירועים הצפויים להיערך בשבוע הקרוב לציון סוף השנה האזרחית ועוד.
במשטרה ציינו: "במסגרת אכיפה ממוקדת של משטרת ישראל נגד תופעות פשיעה בקרב בני נוער, פועלת המשטרה לאורך כל השנה, באופן סמוי וגלוי, במטרה לחשוף ולמנוע עבירות המסכנות את ביטחונם, לצד מיצוי הדין עם מבצעי העבירה, לרבות בתחום האלכוהול, האלימות והסמים. המסר של משטרת ישראל לכל בעלי הפאבים והפיצוציות חד וברור: מי שימכור אלכוהול לקטינים יעמוד לדין ובית העסק ייסגר בהתאם לסמכויות הרישוי הנמצאות בידינו".
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך