איתך בכל רגע. כמעט. חברת החשמלאיתך בכל רגע. כמעט. חברת החשמל

נזקי מזג האוויר: תושבי חיפה שהו בחשכה במשך שעות ארוכות

תושב חיפה: "לא היה לנו חשמל במשך יותר משבע שעות! אם יש תקלה תודיעו לפחות אבל הם לא הודיעו וגם ניתקו את המוקד." חברת החשמל: "תוגברו צוותי חברת החשמל על מנת לתקן את הנזקים בהקדם. חלק מהנזקים כבר תוקנו וצוותי החברה נמצאים כעת בשטח לטפל בשאר."


עקב מזג האוויר, היו אמש לא מעט בעיות במערכת החשמל בישראל. גם בחיפה היו בעיות לא מעטות ומספר תושבים אף שהו בחשכה במשך שעות ארוכות.

שלום: "זה היה פשוט נורא. לא היה לנו חשמל במשך יותר משבע שעות! אם יש תקלה תודיעו לפחות אבל הם לא הודיעו וגם ניתקו את המוקד. הם לא נותנים דין לאף אחד."

רונה: "נראה לי שהיורה יורה עלינו גשם זלעפות וגם הפסקת חשמל."

שרון: "כמו בסרט אימה: רוחות מטורפות מבחוץ. הפסקת חשמל."

סער: "הפסקת חשמל מספר 15 היום (ספור). סך הכל הגיוני אחרי שהיו פה 18 דקות גשם."
אולי גם זה יעניין אותך

היום נמסרה הודעה מחברת החשמל: בשל מזג האוויר הסוער והפתאומי, שכלל רוחות חזקות וגשמים – נגרמו נזקים, בהם גם נזקים מורכבים לקווי מתח גבוה במספר מוקדים במיוחד בצפון הארץ (חיפה והצפון). לפיכך, תוגברו צוותי חברת החשמל על מנת לתקן את הנזקים בהקדם. חלק מהנזקים כבר תוקנו וצוותי החברה נמצאים כעת בשטח לטפל בשאר. ניתן לפנות לחברת החשמל באמצעות האפליקציה, דף הפייסבוק, אתר האינטרנט, מוקד 103 ובצ'אט. חברת החשמל מבקשת גם לדווח על מפגעי בטיחות במתקניה בכל אחד מהערוצים ולהתרחק מהמפגעים ככל האפשר.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך