נזקי מזג האוויר: תושבי חיפה שהו בחשכה במשך שעות ארוכות

עקב מזג האוויר, היו אמש לא מעט בעיות במערכת החשמל בישראל. גם בחיפה היו בעיות לא מעטות ומספר תושבים אף שהו בחשכה במשך שעות ארוכות. שלום: "זה היה פשוט נורא. לא היה לנו חשמל במשך יותר משבע שעות! אם יש תקלה תודיעו לפחות אבל הם לא הודיעו וגם ניתקו את המוקד. הם לא נותנים דין לאף אחד."
רונה: "נראה לי שהיורה יורה עלינו גשם זלעפות וגם הפסקת חשמל." שרון: "כמו בסרט אימה: רוחות מטורפות מבחוץ. הפסקת חשמל."
סער: "הפסקת חשמל מספר 15 היום (ספור). סך הכל הגיוני אחרי שהיו פה 18 דקות גשם."
Tags

היום נמסרה הודעה מחברת החשמל: בשל מזג האוויר הסוער והפתאומי, שכלל רוחות חזקות וגשמים – נגרמו נזקים, בהם גם נזקים מורכבים לקווי מתח גבוה במספר מוקדים במיוחד בצפון הארץ (חיפה והצפון). לפיכך, תוגברו צוותי חברת החשמל על מנת לתקן את הנזקים בהקדם. חלק מהנזקים כבר תוקנו וצוותי החברה נמצאים כעת בשטח לטפל בשאר. ניתן לפנות לחברת החשמל באמצעות האפליקציה, דף הפייסבוק, אתר האינטרנט, מוקד 103 ובצ’אט. חברת החשמל מבקשת גם לדווח על מפגעי בטיחות במתקניה בכל אחד מהערוצים ולהתרחק מהמפגעים ככל האפשר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close