הנהג שהוקף במגדל הנביאים. "הותיר אותו עם חבלות בפנים ובגוף". צילום: פייסהנהג שהוקף במגדל הנביאים. "הותיר אותו עם חבלות בפנים ובגוף". צילום: פייס

בלעדי: נהג מונית הותקף והוכה קשות על ידי נוסע שהסיע למגדל הנביאים בחיפה. עוברת אורח הצילה את חייו

נהג מונית מקריית אתא עבר דקות ארוכות של אימה כשהסיע נוסע לחניון במגדל הנביאים בחיפה. בדרך נס, עוברת אורח שנקלעה למקום, הצילה אותו


ד', נהג מונית מקריית אתא רצה להרוויח בליל שלישי את פרנסתו. וכך ד' תושב קריית אתא העלה בערב שלישי נוסע, שלפי עדותו היה מהמגזר הערבי.

הנוסע ביקש שיסיע אותו לכיוון חיפה, כשבמהלך הנסיעה מציין כי עליו להגיע לחניון השקם הנמצא במגדל הנביאים בחיפה. משהגיעו לאזור, ביקש הנוסע מהנהג להיכנס את תוך החניון עצמו.

לפי אחותו של אותו נהג: "ברגע שאחי נכנס לחניון ועצר את המונית, הנוסע ללא הודעה מוקדמת תקף את אחי נהג המונית והיכה אותו עד זוב דם. הוא דרש ממנו לקבל את כל הכסף שהיה לאחי.

 

אולי גם זה יעניין אותך

"במקרה עברה במקום עוברת אורח, שראתה את מה שהתקרב. התוקף ראה אותה שהיא רואה הכל, ובזכות זה ניצלו חייו של אחי. התוקף לקח את הכסף וברח מהמקום, אחרי שהשאיר את אחי שותת דם ועם חבלות בכל הפנים והגוף".

זה לא המקרה הראשון שנרשם באזור חיפה והקריות בו נהגי מוניות מוצאים את עצמם כקורבנות לנוסעים ששודדים אותו באלימות קשה. רק לפני מספר שבועות נעצר גבר ששדד באלימות נהג מונית באזור הקריות.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך