כך נראה גן משחקים בקריית חיים כבר שבועות. צילום: פייס זיו פישמןכך נראה גן משחקים בקריית חיים כבר שבועות. צילום: פייס זיו פישמן

הזנחה, גרפיטי גס, לכלוך, ספסלים שבורים. כך נראה גן משחקים בקריית חיים. התושבים: "בגרפיטי כתוב מה חושבים על העירייה שפשוט לא אכפת לה"

הזנחה, לכלוך, מתקנים שבורים, כתובות גרפיטי גסות, ספסלים שבורים. כך נראה גן משחקים בקריית חיים מזרחית - הקרייה שראש העיר קליש רותם הבטיחה לטפח. מה עונים בעירייה לתושבים שמבקשים למגר את הוונדליזם ולתקן את גן המשחקים?


המקום: גן משחקים ברחוב הפלוגות בקריית חיים מזרחית. המראה: לכלוך, גרפיטי עם כתובות וציורים גסים, מתקנים ומשטחים שבורים עם בורות המסכנים את הילדים וכל הדורך שם, ספספלים שבורים והרבה הזנחה.

הבעיה: תושבים רבים מספרים על כך שהם פנו מספר רב של פעמים למוקד העירייה ולגורמים שונים בעירייה וביקשו את התערבותם – תחילה בתיקון גן המשחקים, שיפוצו וניקיונו, אך חשוב יותר מכך התושבים משוועים להתערבות העירייה בכדי למנוע את הוונדליזם שמתרחש במקום.

גם חברת האופוזיציה, הילה לאופר פנתה בשאילתא ותהתה מדוע העירייה לא מפעילה את האמצעים העומדים לרשותה בכדי – כהתחלה, לנסות למגר את הוונדליזם ואחר כך לנקות ולשפץ את הגן. התשובה שלאופר וגם תושבים אחרים שפנו, שמעו לתדהמתם כי לעירייה אין אפשרות להפעיל את המצלמות הנמצאות במקום "בגלל בעיית תקשורת".

 

אולי גם זה יעניין אותך

וכך כותב אב לילדים בשכונה ומספר: "תודה לך גברת קליש על הפתגמים המדהימים והציורים המאלפים שהילדים שלי נחשפים בזכותך כל יום מחדש. אלף פעם שלחתי תמונות והתלוננתי שגמדים שוברים לנו תגן כל לילה. אז חשבתם שאתם חכמים באתם סדרתם את הנדנדה ואת כל השאר השארתם כמו כמו שזה. אבל הגמדים הנבלות חכמים ממכם ויודעים שלא תעשו להם כלום, אז אתמול בלילה הם רשמו וציירו בדיוק מה הם שמים עליכם! (תמונות מצורפות)

איפה הפיקוח איפה המצלמות. גם מפחיד לרדת להגיד לנבלות משהו כי איתי זה בשנייה יכול להידרדר.
טפלו בזה כבר קיבינימט למה אני משלם לכם ארנונה. איפה הביטחון שלי ושל הילדים שלי? למה לעזאעזל הילדים שלי צריכים להיחשף לזבל הזה?"

כך נראה גן משחקים בקריית חיים כבר שבועות. צילום: פייס זיו פישמןכך נראה גן משחקים בקריית חיים כבר שבועות. צילום: פייס זיו פישמן
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך