ליהנות משפתיים צעירות ומלאות: מהו הליך הרמת שפה בניתוח ולמי הוא מתאים

ככל שאנו מתבגרים, המרחק בין בסיס האף לשפה העליונה גדל, אין סיבה להמשיך ולהיות מתוסכלים מזה, יש לזה פתרון קל ומוצלח

הרמת שפה בניתוח זהו הליך כירורגי קבוע המאפשר לשפתיים להיראות צעירות ומלאות. ההליך קצר ומבוצע בהרדמה מקומית. מבחינה טכנית, הרמת שפה מחייבת הסרה של עור מתחת לאף. הצלקת מוסתרת ממש מתחת לאף, בקו מתפתל. אזור העור אותו מסירים מסומן במדויק בקמט שבו האף פוגש את השפה העליונה. לאחר הסרת העור מבוצעת סגירה עדינה בשכבות מרובות בכדי להבטיח ריפוי מקסימלי.

למי מתאים הניתוח?

מועמדים טובים לניתוח הם אלו עם מרחק גדול בין האף לקצה התחתון של שפה העליונה או אלה שבהם השפה העליונה מתקפלת פנימה. ההליך נפוץ בקרב צעירים שאינם מצליחים לקבל תוצאה טובה באמצעות הזרקת חומרי מילוי לשפתיים. אצל מבוגרות יותר הרמת שפה עליונה נפוצה יותר ומיועדת בדרך כלל לאלו המתוסכלים מהתארכות של השפה העליונה. ככל שאנו מתבגרים, המרחק בין בסיס האף לשפה העליונה גדל. בנוסף, השפה העליונה מתקפלת פנימה. כיום ישנן שיטות מתקדמות ויעילות לא פחות, כגון: לעיצוב שפתיים ללא ניתוח. 

שפתיים צעירות ומלאות. צילום פיקסביישפתיים צעירות ומלאות. צילום פיקסביי

איך נראית התאוששות?

לאחר הליך זה אין כאבים או תחבושות. יש רק למרוח משחה אנטיביוטית על קו החתך מספר פעמים ביום ולהימנע מחשיפה לשמש. את התפרים מסירים לאחר כ- 7 ימים. הליך ההחלמה קצר, מלווה במעט נפיחות ולעיתים רחוקות בסימנים כחולים. לאחר מספר חודשים ניתן לשקול מילוי של השפה על ידי חומצה היאלורונית.

כיצד ניתן לקבל שפתיים אידיאליות?

מי שמעוניינות גם לעבות את השפתיים יכולה לשלב עם ניתוח שפתיים גם מילוי שפתיים בשביל למלא ולעבות אותן. במרפאות מוסקונה פותחה שיטה לעיצוב שפתיים בה מעצבים את השפתיים שיתאימו לפנים ויקנו מראה טבעי ושופע. לפרטים נוספים: 7 אלמנטים לעיצוב שפתיים.

 

מרפאות מוסקונה

למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

www.moscona.co.il

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close