מזעזע: כתב אישום נגד חיפאי שהרג גור כלבים והתעלל בו, כנקמה על החלטת חברתו לעזו אותו

זה מה שעולל צעיר מחיפה לגור כלבים אומלל, והכל בגלל שחברתו איימה לעזוב אותו. עכשיו הוא יראה כלא.

פרקליטות מחוז חיפה – פלילי הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט השלום בחיפה כתב אישום נגד ודיע עזב בן 24 תושב חיפה, בגין עבירות של היזק לבעל חיים ואיסור התעללות  על פי חוק צער בעלי חיים , בכך שהכה גור כלבים, באכזריות ותוך עינוי וגרם למותו.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עורכת הדין, סיון קוסטר, עולה כי  במהלך חודש אוקטובר 2018  רכשו הנאשם ובת זוגתו כלב קטן בן כשלושה חודשים מסוג מלטז ננסי. בתחילת חודש דצמבר 2018 , בזמן ששהה הנאשם בדירה, הכה הנאשם באכזריות את הכלב וחנק אותו ,  ותוך גרימת עינוי לכלב. כתוצאה מכך, נגרם מותו של הכלב.

עוד עולה כי לאחר מות הכלב, הותיר הנאשם את גופת הכלב בדירתו במשך כיומיים ואז השליך אותה בשקית לפח האשפה של הבניין.

הנאשם נעצר ביום 31.01.2019, לאחר שהוגשה  תלונה על ידי עמותת “תנו לחיות לחיות” ומעצרו הוארך מעת לעת ומסתיים היום, הפרקליטות ביקשה מביהמ”ש לקבוע תנאים מגבילים עד לסיום ההליכים המשפטיים כנגדו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות