נעצרו תושבי עכו, שביצעו לינץ’ אכזרי עם סלעים שהוטחו בתושב חיפה שעל רכבו היה דגל ישראל והגיע לעכו בזמן ההתפרעויות. הקורבן נפצע קשה מאוד

הותר לפרסום: היחידה המרכזית של מחוז חוף ושב"כ פענחו אירוע לינץ' אכזרי בבחור יהודי בעכו במהלך מבצע "שומר החומות". רגמו את רכבו באבנים וכשניסה להימלט ברגל רגמו אותו על הכביש וגרמו לפציעתו הקשה

 

בפעילות משותפת של היחידה המרכזית במחוז חוף ושירות הביטחון הכללי נעצרו בשבועות האחרונים שלושה חשודים בהתפרעות אלימה שהביאה לרגימת רכבו של תושב עכו באבנים וסלעים, כתוצאה מכך איבד הנהג שליטה ברכבו, הוכה בצורה אלימה במיוחד ובעקבות כך הוא נפצע באורח קשה.

האירוע החמור התרחש בתאריך 12.5.21 במהלך האירועים האלימים בעיר עכו שהתרחשו בעת מבצע “שומר החומות”. מהחקירה עולה כי ביום האירוע נסע הקורבן ברכבו מחיפה לעכו. בהגיעו לעכו סמוך לכיכר חב”ד בעיר נחסמה דרכו בשל פחי אשפה שנזרקו אל הכביש בידי מתפרעים שהתפרעו במקום.
קבוצת המתפרעים ובהם החשודים זיהו את רכבו כשייך ליהודי, בין השאר בשל דגלי ישראל שהתנופפו על הרכב, החלו ליידות אבנים וסלעים לעברו ובשל כך איבד הנהג את השליטה על הרכב ופגע בחומה, דבר שהביא לעצירת הרכב. הקורבן שיצא מהרכב הוכה קשות בידי המתפרעים באמצעות אבנים ואלות תוך שניסה להימלט לרחוב סמוך והמתפרעים בעיקבותיו. בהמשך הופל אל הקרקע שם המשיכו המתפרעים להכותו. כתוצאה מכך נפצע באורח קשה ופונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי בנהריה. רכבו של הקורבן הוצת בידי המתפרעים ונשרף כליל.

מספר ימים לאחר המעשה נעצרו החשודים תושבי עכו בשנות ה 20, לחקירה משותפת של שירות הביטחון הכללי והיחידה המרכזית במחוז חוף של משטרת ישראל.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת והבוקר בתום החקירה ובהתאם לחומר הראיות יוגשו נגדם ע”י פרקליטות מחוז צפון כתבי אישום בבית המשפט המחוזי בחיפה המייחסים להם ביצוע עבירות חמורות וכן בקשה למעצרם עד תום ההליכים המשפטיים.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות