עינב בר כהן. במסגרת תפקידה בעיריית ירושלים, הובילה רפורמות בתחום קיצור הליכי הרישויעינב בר כהן. במסגרת תפקידה בעיריית ירושלים, הובילה רפורמות בתחום קיצור הליכי הרישוי

שני מינויים חדשים בעיריית ר"ג: יועץ משפטי חדש וראש מטה חדשה לראש העיר

שני מינויים חדשים בעיריית רמת גן, של שני תפקידים חשובים: האחד- סהר פינטו מונה לתפקיד היועץ המשפטי של עיריית רמת-גן. והמינוי השני: עו"ד עינב בר-כהן מונתה לתפקיד ראש המטה של ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה-הכהן


 

בתום הליך מכרזי, נבחר עו"ד סהר פינטו לתפקיד היועץ המשפטי בעיריית רמת-גן ומנהל השירות המשפטי בעירייה.

האגף המשפטי בעירייה אחראי על מתן שירותים משפטיים לעירייה, ייצוג בערכאות, ניהול משא ומתן, עריכת חוזים, מתן חוות דעת משפטיות לעירייה ופיקוח בעירייה על מנהל תקין, לצידם של הגזבר ומבקר העירייה.

עו"ד סהר פינטו הוא בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לפינטו יש מעל ל-12 שנות ניסיון במתן שירותים משפטיים לגופים פרטיים וציבוריים בתחום המשפט המנהלי, המשפט המסחרי, דיני תאגידים, דיני עבודה, ייעוץ משפטי, רשויות מקומיות וביקורת המדינה.

עו"ד פינטו מגיע מרקע מוביל בתחום הייעוץ המשפטי במגזר הציבורי. לעו"ד פינטו ניסיון רחב של למעלה מ-10 שנים בשלטון המקומי, בכנסת ובממשלת ישראל. בתפקידיו השונים, עו"ד פינטו שימש בין היתר כיועץ המשפטי של מפלגת 'כולנו' והיה אחראי על הייעוץ המשפטי השוטף ליו"ר המפלגה ושר האוצר, משה כחלון.

אולי גם זה יעניין אותך

בתום הליך מיון נרחב, נבחרה עינב בר-כהן לתפקיד ראש המטה של ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה-הכהן ותהיה אחראית לסייע לראש העיר בניהולה השוטף של העיר ותהווה חולייה מקשרת דינמית בינו לבין הגורמים השונים במערכת ומחוצה לה, ובחתירתו המתמדת להישגים עירוניים לטובת העיר רמת גן ותושביה.

כראש מטה ראש עיריית רמת-גן, בר-כהן תהיה אחראית על מתן מענה לפניותיהם של יזמים, המעוניינים להקים ולפתח ברמת-גן חברות ויוזמות בכל התחומים. בנוסף תהיה אחראית על ניהול השת"פ של העירייה עם משלחות ונציגויות מן הארץ והעולם וכן תהיה גורם מקשר בין ראש העיר לבין שרים, חברי כנסת, מנכ"לים ומוסדות הממשלה. במישור העירוני, כראש מטה ראש העיר, עו"ד בר-כהן תהיה אחראית על מתן מענה לפניות התושבים והפניית בקשותיהם לגורמי העירייה הרלוונטיים, לטיפולם המקצועי.

עו"ד עינב בר-כהן, בוגרת תואר ראשון במשפטים ובוגרת קורס דירקטורים, באוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת 7 שנות ניסיון באסטרטגיה, דוברות, ניהול משברים ויחסי ציבור, ומגיעה מרקע מוביל בניהול תהליכים ופרויקטים וניסיון רחב של כ-7 שנות ניסיון ניהולי בשלטון המקומי.

בין השנים 2013-2017 שימשה בר-כהן כמחזיקת תיק העסקים בעיריית ירושלים והייתה אחראית על קידום ופיתוח העסקים בירושלים, קיצור הליכי רגולציה ופיתוח עסקי של אזורי המסחר בעיר.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך