רמת גן

לראשונה: מימונה עירונית ברמת גן

חגיגות המימונה המסורתיות התקיימו בפעם הראשונה ברמת גן בבית האזרח, בהשתתפות מעל 2000 תושבים ואישי ציבור, שנהנו מחגיגה שמחה ומתוקה במיוחד. בין הנוכחים: השרים ישראל כץ ויובל שטייניץ, חבר הכנסת אבי ניסנקורן, שגרירים וחתן פרס ישראל זאב רווח.

במוצאי שבת (27.4) הייתה רמת גן בענק על מפת חגיגות המימונה והציעה, לראשונה בהיסטוריה, חגיגה עירונית מסורתית לתושבי העיר. אירוע המימונה המרכזי בסימן “תרבחו ותסעדו”, התקיים בבית האזרח, במעמד ראש העירייה, כרמל שאמה הכהן, ובהשתתפות חברי מועצה, אישי ציבור, שרים ושגרירים, שחגגו לצלילי מוזיקה משמחת וקינחו במטעמי חג מרוקאיים.

מאות התושבים שלקחו חלק באירוע נהנו מחגיגה המונית-קהילתית, שקידמה ערכים של אחדות, סובלנות ושותפות, עם הרבה מתוק – גם בלב וגם בפה.

“רמת גן חגגה בפעם הראשונה מימונה עם הרבה מתוק בלב וגם בפה עם הרבה שמחה וכמובן עם מופלטות”, מסר שאמה הכהן. “בשנה הבאה יתקיימו חגיגות המימונה במתכונת רחבה יותר במעמד נשיא המדינה שהבטיח לי שבשנה הבאה יגיע”.

מימונה נוספת התקיימה במרכז “הקומה השנייה”, אליה הגיעו המונים מצעירי העיר. החגיגה כללה מוזיקה של די ג’יי דניאל מריומה, תלבושות מרוקאיות, ספינג’ים ושלל עוגיות מרוקאיות.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות