חינוך

קטטה בבית הספר “אנקורי” בראשון לציון שלחה למיון נער בן 17. אחד המעורבים: “הכל התחיל בצחוקים”

שני תלמידים בני 17 מבית הספר “אנקורי” בראשון לציון החלו להחליף “כאפות” כך לדבריהם לשם הצחוקים. אלא שהצחוקים הפכו במהרה לקטטה ולבכי ואף להתערבות אמו של אחד מהם, שהגיעה לבית הספר ופינתה את בנה לטיפול רפואי במיון בית החולים “אסף הרופא”.

“הכל התחיל בחילופי כאפות בשביל הצחוקים”, כך מעיד אחד משני הנערים המעורבים בקטטה שעבור אחד מהם הסתיימה היום בצהריים במיון.

כאמור- אחד הנערים נתן מכה בראש בבדיחות הדעת לחברו לכיתה. השני החזיר לו במכה, ומשך המכות לשם צחוק הפכו למכות אלימות יותר עד לאגרוף לפניו של אחד מהם. הנער שקיבל את האגרוף התקשר לאמו והזעיק אותה לבית הספר. האם שהגיעה לשם, החליטה על דעת עצמה לפנות את בנה לטיפול במיון ב”אסף הרופא” לאחר שמתחת לעינו החלה להתפתח נפיחות.

גורם בבית הספר אמר ל”ניוזים מרכז” כי הנער לא פונה על ידם לטיפול, כי הם לא סברו שהוא נזקק לטיפול.

הנער המפונה הודה כי הוא למעשה זה שהחל במכות לשם השעשוע שמשם התדרדרו למכות אלימות יותר.

גורמים בבית הספר מציינים כי דוחות האווירה של בית הספר מצוינים וכי בית הספר ידוע כמוסד שאין בו אלימות קשה. גם הנער המכה ידוע כבחור שקט ומופנם וכלל לא נקשר לכל מקרה אלימות קודם לכן.

 

Tags

ממשרד החינוך נמסר: “הצוות החינוכי בבית הספר רואה בחומרה כל אירוע משמעתי, או גילוי אלימות ואקלים בית הספר חיובי ומיטיב. בנוגע למקרה המדובר – הצוות החינוכי מטפל בנושא על היבטיו המשמעתיים והחינוכיים”.

מנהל בית הספר שלא נכח בזמן האירוע בבית הספר, שב מייד לבית הספר והחל לתחקר את האירוע וכאמור לזמן את שני הנערים לטיפול משמעתי.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close