מתנדבים בקהילה בלחיצת כפתור

אפליקציית "זה לזה" - אפליקציה התנדבותית שמקשרת בין אנשים שמחפשים עזרה או רוצים לתת אותה - הושקה ברמת גן. את האפליקציה, אגב, יצרו שני תושבי העיר

אגף קשרי קהילה בעיריית רמת גן, בשיתוף חברת המועצה ומחזיקת תיק קשרי קהילה הגר יעקב, גאים להציג את אפליקציית “זה לזה” – אפליקציה התנדבותית, שמקשרת בין אנשים שמבקשים עזרה לאנשים שרוצים לעזור.
האפליקציה מאפשרת לאותם אנשים הזקוקים לעזרה למצוא מתנדב מתאים בלחיצת כפתור ובכך משמשת כפלטפורמה חברתית המייצרת קהילה משתפת ותומכת.

חברת המועצה, הגר יעקב: “אפליקציית ‘זה לזה’ מכוונת בדיוק למקום של קהילה משתפת, עוזרת ותומכת. עיריית רמת גן היא הרשות הראשונה שמאמצת את היוזמה ואני מקווה שתהווה דוגמה לחיי קהילה שיתופיים לכל הערים האחרות”.

את האפליקציה פיתחו יעקב מובשוביץ ואלון וייל, תושבי רמת גן, על מנת למצוא פתרון לכל מי שמעוניין להתנדב ומתקשה להתחייב או להצטרף לעמותה.

אין לכם יותר מדי זמן ואתם עדיין מעוניינים לעזור? אתם רוצים להתנדב, אבל מתקשים להתחייב לאורך זמן? באפליקציית “זה לזה” ניתן להתנדב, להעניק עזרה בזמנכם הפנוי ובאזור המגורים שלכם, גם באופן חד פעמי וללא התחייבות, ראיון או הכשרה.

להרשמה ולפרטים נוספים: https://zelaze.net/login

 

 

צילום באדיבות עיריית רמת גן

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close