רמת גן

מתנדבים בקהילה בלחיצת כפתור

אגף קשרי קהילה בעיריית רמת גן, בשיתוף חברת המועצה ומחזיקת תיק קשרי קהילה הגר יעקב, גאים להציג את אפליקציית “זה לזה” – אפליקציה התנדבותית, שמקשרת בין אנשים שמבקשים עזרה לאנשים שרוצים לעזור.
האפליקציה מאפשרת לאותם אנשים הזקוקים לעזרה למצוא מתנדב מתאים בלחיצת כפתור ובכך משמשת כפלטפורמה חברתית המייצרת קהילה משתפת ותומכת.

חברת המועצה, הגר יעקב: “אפליקציית ‘זה לזה’ מכוונת בדיוק למקום של קהילה משתפת, עוזרת ותומכת. עיריית רמת גן היא הרשות הראשונה שמאמצת את היוזמה ואני מקווה שתהווה דוגמה לחיי קהילה שיתופיים לכל הערים האחרות”.

את האפליקציה פיתחו יעקב מובשוביץ ואלון וייל, תושבי רמת גן, על מנת למצוא פתרון לכל מי שמעוניין להתנדב ומתקשה להתחייב או להצטרף לעמותה.

אין לכם יותר מדי זמן ואתם עדיין מעוניינים לעזור? אתם רוצים להתנדב, אבל מתקשים להתחייב לאורך זמן? באפליקציית “זה לזה” ניתן להתנדב, להעניק עזרה בזמנכם הפנוי ובאזור המגורים שלכם, גם באופן חד פעמי וללא התחייבות, ראיון או הכשרה.

להרשמה ולפרטים נוספים: https://zelaze.net/login

 

 

צילום באדיבות עיריית רמת גן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות