רמת גן

אחרי 27 שנה, ייבנה בית ספר יסודי חדש בר”ג. ביה”ס ניצנים ייהרס ויבנה בית ספר חדש

היסטוריה ברמת גן, לראשונה מזה 27 שנה יבנה בעיר בית ספר יסודי חדש. למעשה מדובר בהריסה לשם בנייה של בית הספר “ניצנים”.
הבוקר, ראש העיר כרמל שאמה הכהן, מ”מ ליעד אילני, וראשי מערכת החינוך בעירייה והמנכ”לית החליטו כי בית הספר ייהרס ויבנה מחדש בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים, כאשר המטרה היא לאכלסו בדצמבר 2021.
בתקופת הביניים ילמדו תלמידי בית הספר בבית הצנחן ויתכן כי גם במבנה נוסף ברחבי שיכון הוותיקים.
יו”ר ועדת חינוך וממלא מקום ראש העיר, ליעד אילני, סיפר עוד: “במקביל אנו בוחנים את החלופות השונות לבניית בית הספר בשכונת ‘חרוזים’. זהו רגע היסטורי, שכן מאז 1992 לא נבנה בית ספר יסודי חדש בעיר. הבטחנו שדרוג משמעותי בתשתיות מוסדות החינוך בעיר ואנחנו מקיימים, בהתאם לתכנית העשור שהכנו.

“אני מברך את מנהלת בית הספר אלה אסיה ואת יו”ר ועד ההורים עינב דלח, שפעלו לילות כימים לטובת הפתרון המתבקש. תודה גדולה לראש העיר כרמל שאמה הכהן, לסגן ראש העיר אדם קניגסברגר, ליו”ר מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך מירה שנן, למנכ”לית העירייה רחלי מרום, לסמנכ”ל התשתיות עזרא נחום, למהנדסת העיר סיגל חורש, לאדריכל העיר שי אללוף, למנהלת אגף החינוך אורית איתיאל ולכלל הצוותים המקצועיים על עבודת המטה הנרחבת שבוצעה בחודשים האחרונים ועל העבודה הקשה שעוד לפנינו בכדי שנעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות