רמת גן

מקדמים את נשות העסקים של רמת גן

בבית רוזן ברמת גן התקיים כנס ייחודי לנשים יזמיות תושבות העיר שמטרתו להיות קהילה עסקית תומכת לבעלות עסקים רמת גניות

עשרות נשות עסקים, יזמיות מרמת גן, השתתפו בכנס ייחודי, פרי שיתוף פעולה של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות מערך מעוף ועיריית רמת גן, המחלקה למעמד האישה ושוויון מגדרי ומנהלת העסקים העירונית. בכנס שהתקיים בבית רוזן בעיר, הציגו בפני המשתתפות את פורום נשים ועסקים שיפעל בעיר ויהווה קהילה עסקית תומכת לבעלות עסקים מהעיר רמת גן.

בכנס קיבלו המשתתפות כלים מקצועיים לניהול עסק מוצלח, ושמעו על כלי הסיוע הקיימים לרשותן. במהלך הכנס נהנו המשתתפות מהרצאות השראה של היזמת עדי רונן, מייסדת ADIKA ובעלת המיזם IT MOMZ ומהרצאתה של היועצת הארגונית ומנחת קבוצות, אורלי סולומון בר, שהציגה בפני הנשים את היתרונות הנטוורקינג לטובת מינוף העסק.

מנהל מעוף מרחב מרכז, אורי הכהן, ציין: “אנחנו שמחים על ההיענות הרבה בקרב נשות העסקים בעיר. כנס נשים ועסקים הוא חלק מסדרת כנסים שמערך מעוף מפיק בשנתיים האחרונות, במטרה לחשוף עסקים מהאזור להזדמנויות עסקיות ולפעול לחיזוק חוסנם הכלכלי של העסקים בעיר. הכנס הזה והקמת פורום נשים ועסקים הוא תוצר של שיתוף פעולה ממושך בינינו לבין עיריית רמת גן, אשר רואה חשיבות גדולה לקידום ולהצלחת העסקים הקטנים והבינוניים בעיר”.

Tags

חברת מועצת העיר ויו”ר מנהלת העסקים העירונית, עו”ד חיה מנע: “אני שמחה שהיוזמה שלי להקים ברמת-גן ‘פורום נשים ועסקים’ עירוני יוצאת לדרך, בברכת ראש העיר כרמל שאמה הכהן ובשיתוף מערך המעוף של משרד הכלכלה. הכנס והקמת הפורום הם חלק מתוכנית העבודה של מנהלת העסקים העירונית, שמטרתה, בין היתר, לקדם את העסקים המקומיים וכוללת בנוסף ל”פורום נשים ועסקים” את “פורום העסקים של רמת גן”. הפורום שיחל את פעילותו בקרוב בשיתוף מעוף, מיועד לכלל העסקים בעיר ויכלול מפגשים מקצועיים ושיח עם גורמים עירוניים, על מנת לחזק את הקשר בין העירייה לעסקים. עסקים קטנים ובינוניים הם מנוע הצמיחה של הכלכלה המקומית ונפעל על מנת לסייע להם ולקדם אותם”.

מנהל מעוף סניף רמת-גן, יונתן גרוזמן: “פורום נשים ועסקים מהווה כלי מקצועי חשוב במסגרת הפעולות שלנו לקידום כלכלה מקומית ולחיזוק העסקים במרחב רמת גן. כנס נשים ועסקים הוא המשך של שיתוף פעולה פורה בין מערך המעוף לעיריית רמת גן”.

מאז פתיחת סניף מעוף רמת גן לפני כשנתיים, העניקו היועצים והמומחים של מעוף ליווי וייעוץ למעל 2,000 עסקים ויזמים מהעיר, כ-2,500 שעות הכשרה עסקית, וגיוס מימון עסקי בעשרות מיליוני שקלים.

צילום: שלומי מזרחי

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close