רמת גן

סגולה לחיים ארוכים: הספד לבני קמינר ז”ל בדף של ישראל זינגר- עם תמונה של אריק שפירא יבדל”א

בדף של ראש עיריית רמת גן לשעבר, ישראל זינגר, עלה פוסט מרגש לזכרו של בני קמינר ז”ל, יו”ר האגדי של הפועל ר”ג בכדוריד, שהלך לעולמו בגיל 72.

וכך נרשם בהספד בדף של ישראל זינגר: תושבים יקרים, היום אני מרכין ראשי לאיש יקר וחשוב, בני קמינר שהלך לעולמו ביום רביעי והוא בן 72. בני שימש יו”ר הפועל רמת גן בכדוריד במשך 40 שנה בהתנדבות מלאה. הוא תרם תרומה משמעותית לפיתוח הספורט ברמת גן, היה חבר הנהלת איגוד הכדוריד וחבר בוועדות משנה מטעם מרכז הפועל .ייצג את ישראל בכנסים ובמשלחות רבות לחול. בעיני הדבר החשוב ביותר היה פועלו ותרומתו לחינוך הנוער לספורט ודאגתו מעומק הלב לנוער. יהי זכרו ברוך.

אלא שבמקום לשים את תמונתו של בני קמינר ז”ל, התנוססה תמונתו של מאמן הקבוצה, אריק שפירא, ייבדל לחיים ארוכים. לאחר כשעה קלה, הובנה טעות והפוסט ירד.

ישראל זינגר, ראש עיריית רמת גן לשעבר, ראיתי שהורדת את התמונה ששמת בטעות? 

“ממי שביקשתי, הוא לא הכיר את בני קמינר והוא שם תמונה של שפירא המאמן, אמרתי לאריק שפירא שזו סגולה לחיים ארוכים. זה קרה לי פעם כמורה שהלכתי למילואים כמורה צעיר וחזרתי והיה מישהו בשמי שנפטר ושאלו אותי המורה מה אתה חי? ואמרתי להם שזו סגולה לחיים ארוכים, תיכף הוא ישים, הוא לא ידע מי זה. תודה.”

אריק שפירא בתגובה לניוזים:

“זה לא נעים, אני מקבל טלפונים והודעות מאנשים, אבל זה לא פוסט שהוא כתב, כתבו בשבילו, זה ברור. ישראל אמר לי שזו סגולה לחיים ארוכים.”

גורם בכיר בעיריית רמת גן בתשובה לניוזים:

“כך גם נראתה הקדנציה הקצרה אך המיותרת של זינגר. קומדיה טרגדית. ולחשוב שהאיש רוצה להתמודד בבחירות הקרובות”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות