רמת גן

למעלה מ-28 אלף תלמידים פתחו ללא תקלות את שנת הלימודים בר”ג, עם התחדשות וחידושים בבתי ספר רבים

עיריית רמת-גן, בהובלת אגף החינוך, פתחה היום את שנת הלימודים החדשה עם כ-28,000 תלמידות ותלמידים. מתוכם 6,312 בגנים, 14,489 בבתי הספר היסודיים, 7107 בתיכונים ו-315 בחינוך המיוחד. התלמידים חזרו אל מוסדות חינוך שעברו שיפוצים בהשקעה כוללת של למעלה מ-17 מיליון שקל. בין היתר הוקמו גנים חדשים, נפתחו עוד כיתות, הוספו הצללות ומתקני מים ונפתחו לראשונה חללי למידה מתקדמים במוסדות שונים ברחבי העיר.

ראש העיר, כרמל שאמה הכהן, ממלא מקומו, ליעד אילני, מחזיקת תיק החינוך ויו”ר מועצת העיר, מירה שנן ומנהלת אגף החינוך אורית איתיאל סיירו במוסדות החינוך בעיר ונפגשו עם צוותי ההוראה, המנהלים והצוותים המקצועיים. בנוסף, קיימו שיחות מעמיקות עם תלמידי המוסדות בנושא צרכיהם ובקשותיהם לשנה החדשה.

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן: “פתחנו בהצלחה את שנת הלימודים תש”פ- ראשי התיבות של תהא שנה פורייה, תהא שנה פורצת דרך ותהא שנה פדגוגית. בנוסף ולא פחות חשוב, שנת תש”פ היא גם שנת השת”פ. מכאן אני מאחל לכולנו שנה של שיתוף פעולה מלא בין העירייה לבין ההורים, המורים ומשרד החינוך, כטובת הילדים בראש מעייננו”.

“לילדים שלנו מגיע שיהיה כל מה שצריך ועדיין ברור לנו, שאנחנו אפילו לא קרובים לאיך שזה צריך ויכול להיות בעיר עשירה כמו רמת גן (שרוששה לצערנו). אנחנו בטוחים, שאנחנו מתקדמים בכיוון הנכון ובדרך הנכונה להיות העיר עם התשתיות ועם תכני החינוך הטובים בישראל”.

ליעד אילני סיפר: “שמחתי לפגוש היום תלמידים, הורים ומורים נרגשים בבתי ספר ברמת-גן. לאחר חודשים של עבודה מאומצת עם אנשי אגף החינוך פתחנו היום בהצלחה את שנת הלימודים תש”פ. העיר רמת-גן השקיעה משאבים וכספים רבים במוסדות החינוך בעיר כשהמטרה ברורה – מיצוב רמת-גן כבירת החינוך של ישראל”.

 

 

 

רגע מיוחד נרשם בהשקת המתקן החדשני של חברת WaterGen בחצר בית ספר נטעים. המתקן מייצר 900 ליטר, או 4500 כוסות שמים קרים מאוויר וחשמל בלבד ללא שום חיבור למים. במעמד המרגש נכח גם שר החינוך לשעבר, מר גדעון סער.

בין החידושים המרכזיים השנה ניתן למצוא את אשכול גנים “נעם” החדש אשר הוקם ברחוב החי”ל בעלות של כ-19 מיליון שקל. האשכול מכיל 4 כיתות גן חדשות וחלל משותף ורב-תכליתי שישמש להעצמת הפעילות והתכנים הלימודיים.

מערכת החינוך הרמת-גנית מובילה את החינוך בישראל ונמצאת במקום הראשון באחוזי הזכאות לבגרות מבין הערים הגדולות, במספר תעודות הבגרות עם 5 יחידות אנגלית ומתמטיקה ובאחוז החברים בתנועות הנוער. בנוסף, שלושה מוסדות חינוך בעיר זכו בפרס יוקרתי ממשרד החינוך אשר מתגמל את צוותי המורים במוסד על הצלחה יוצאת דופן בהישגים לימודיים, חברתיים וערכיים. המוסדות המצטיינים שזכו בקטגוריות שונות הם: תיכון בליך, תיכון אהל-שם ותיכון אורט אבין.

 

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות