רמת גן

בשביל התלמידים והתושבים: חודש מגרש הספורט בבית ספר גבעולים ברמת גן

במסגרת סיורי הבוקר של ראש עיריית רמת גן לשיפור פני העיר, נערך בפברואר האחרון סיור בשכונת הגפן. הסיור כלל גם ביקור בבית ספר גבעולים, שם נמצא כי מגרש הספורט מיושן ולא מזמין לפעילות.

בדומה לכל סיור שמתקיים בעיר, הועברו אל מחלקות העירייה הרלוונטיות הנחיות לטיפול בממצאים שעלו בשטח, כששיפוץ מגרש הספורט בגבעולים נמנה ביניהן.

בתום חודשיים בלבד ממועד הסיור, מחלקת הספורט בעיריית רמת גן סימנה וי על הנחיית ראש העיר וביצעה עבודות במגרש כבר במהלך חופשת הפסח.

במסגרת שדרוג המגרש בגבעולים התבצעו עבודות שיקום וחידוש הציפוי הצבעוני של המשטח. בנוסף, נצבעו סימונים חדשים למשחקי כדוריד, קטרגל, כדורסל כדורעף ומחניים וכמו כן הותקנו זוג עמודי כדורסל תקניים נוספים לרווחתם של התלמידים ותושבי השכונה. התוצאה הסופית – מגרש יפה לעין, מקצועי ומזמין לפעילות ספורטיבית.

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, מסר: “נמשיך לקיים את סיורי השכונות ולפתור כל מה שרק אפשר בשטח. תלמידי העיר זכאים לתנאים הטובים ביותר ולהנאה מרבית בשטחי בתי הספר”.

 

צילום: אילן ג’ורג’

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות